Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

czyli chcesz powiedzieć, że kilka portali kopiuje brednie o tym, że nvidia chce zastąpić pcie 3.0 swoim produktem bez czekania na pcie 4.0?

albo coś gdzieś źle sobie przetłumaczyłem z angielskiego i tak mi zostało w głowie..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

i to jest to co mi umknęło... w takim wypadku nie ma co się martwić, że następna generacja kart zielonych nie pojdzie na z97... jak dobrze, że forum benchmarka pomoglo po raz kolejny wybic z glowy jakis problem czy nawet idiotyzm  :sciana:

Link to post
Share on other sites
i to jest to co mi umknęło... w takim wypadku nie ma co się martwić, że następna generacja kart zielonych nie pojdzie na z97... jak dobrze, że forum benchmarka pomoglo po raz kolejny wybic z glowy jakis problem czy nawet idiotyzm 

 

Od tylu lat jest wsteczna kompatybilność że aż bym się zdziwił gdyby to się zmieniło.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Jeżelik ktoś poluje na 980 Ti to polecam szukać aukcji na ebay UK. Wczoraj poszły dwie nowe EVGA SC za 460 funtów każda, jedna G1 za 500 i MSI za 490. Nawet z przesyłką do Polski wychodzi o wiele taniej. Mogę pomóc z zakupem i wysyłką.

Link to post
Share on other sites

Jeżelik ktoś poluje na 980 Ti to polecam szukać aukcji na ebay UK. Wczoraj poszły dwie nowe EVGA SC za 460 funtów każda, jedna G1 za 500 i MSI za 490. Nawet z przesyłką do Polski wychodzi o wiele taniej. Mogę pomóc z zakupem i wysyłką.

Nie mowisz czasami o kartach z USA? Nawet teraz stoi MSI za 465 funtow, z tym ze nalezy jescze zaplacic dodatkowe oplaty (clo, podatek) i wychodzi praktycznie tyle ile w sklepie.

Link to post
Share on other sites

Na amazonce GTX 970 można wyrwać 200-300zł taniej, a 980ti nawet do 500zł mniej, a przesyłka darmowa. Pytanie praktyczne, jak wygląda ewentualna gwarancja? Realizuje ją producent w kraju, czy konieczna wysyłka za ocean?

w przypadku kart EVGA serwis jest w Niemczech najbliższy i jeśli miał bym brać kartę za granicy to tylko EVGA, realizują gwarancję bez względu w jakim kraju kupiona.

Edytowane przez gustine
Link to post
Share on other sites

Na amazonce GTX 970 można wyrwać 200-300zł taniej, a 980ti nawet do 500zł mniej, a przesyłka darmowa. Pytanie praktyczne, jak wygląda ewentualna gwarancja? Realizuje ją producent w kraju, czy konieczna wysyłka za ocean?

 

Czy ta darmowa przesyłka nie obowiązuje czasem tylko w U.S?

Link to post
Share on other sites

Z przesyłką trzeba szukać, pamiętam że jeszcze rok - dwa lata temu robiłem zakupy przez ebay i niektórzy wysyłali za darmo, nie wiem jak to działało, ale wysyłki nigdy nie miałem doliczonej.

 

Normalna paczka waha się natomiast w granicy 30-50$ więc tak czy siak przy droższej karcie wychodzi taniej.

Link to post
Share on other sites

Ja kupuję na ebayu od 3 lat, mam ponad 250 transakcji. Nie ma prawa nic się wydarzyć, bo ebay załatwia i zamiata wszystkie brudy. Kupujący jest kryty jak prezydent.

 

Oczywiście pisałem o kartach z UK. USA mnie nie interesuje, bo cło i przesyłka morduje cenę końcową.

Link to post
Share on other sites

NIe chcę zakładać nowego tematu, to zapytam tutaj, ponieważ sprawa dotyczy też 970.

 

Mam problem z Far Cry 4 - gra jest aktualna, system dopiero co postawiony wraz z wszelkimi łatkami z Windows Update, sterowniki Nvidia też najnowsze. 

 

Spójrzcie proszę na ten screen:

http://www.mediafire.com/view/a0te568bnknad4a/glitch.bmp

 

Wygląda to tak jak cień broni, tyle, że zbugowany. Występuje tylko wtedy kiedy korzystam z TXAA albo MSAA - na SMAA albo całkiem wyłączonym AA problemu nie ma.

 

Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

@piotrekkk23 Dorzuć stówkę i kup wersję G1 Gaming, 100 ME lub Strix.

 

A czy ktoś widział jakiś test praktyczny GTX 970 Gainward Phantom? Mam w starym komputerze ich konstrukcję, GF 8800 GT 1GB i powiem szczerze, nigdy nie musiałem wypiekać, jedynie co to raz w roku zmieniałem pastę i tyle.

Nawet wygląd chłodzenia jest całkiem ciekawy...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...