Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

aż roczna sprawa? omg :D to sory Panowie że aż takiego kotleta odgrzałem ;D Tak owszem wiem że jest bardzo wydajna i cena/wydajność jest na bardzo wysokim poziomie. Akurat stoję przed wyborem grafiki i zastanawiam się czy nie wziąć płyty pod SLI.

Na radkach zawiodłem się 2 razy więc czas powrócić do nvidi.

Link to post
Share on other sites

kupiłem 2 radeony nie pamietam dokladnie jaki to model ale były idenyczne tj powinny być :D ten sam model ta sama firma chyba od MSI. Po założeniu różne taktowania na kartach i myślałem że to wina płyty głównej ale mialem 2 porty PCIE 2.0 i zostało to wykluczone, dodatkowo chodziły jak odkurzacz pod obciążeniem gdzie miałybyć cichsze niż obecny HD 7950 od Gygabyte. - z tej karty jestem jako tako zadowolony pod kątem dużej możliwości OC i niskich temperatur. Jeszcze przed tym HD miałem model 6850 bodajże gdzie padło chłodzenie, wymieniono chłodzenie i padło ponownie po czym wykłócałem się prawie 7 miesięcy o zwrot kasy lub wymiany towaru na inny model za moją dopłatą. straaaszne problemy. Nie wiem jak z obecnymi modelami 290x bo ma znajomy i sobie chwali :) No ale teraz skłaniam się bardziej ku nvidi być może w SLI

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem o co Ci chodzi dam11111 ;) Nie oczerniam firmy AMD zwyczajnie nie pamietam dokładnie modelu kart a nie chce skłamać. Suszarki? hmm zapewne uwielbiacie AMD ;D spoko ja w tej kwestii jestem neutralny. Skoro producent zapewnia pewną emisję hałasu podczas obciązenia a jest ona później 2x lub 3x większa to sory SPIEPRZYLI to jak to napisałeś Ragnar.


ahh już rozumiem o co ci chodzi z tym chłodzeniem. okey sory zwracam honor. Mój błąd. 

Edytowane przez minimum
Link to post
Share on other sites

No nie wiem czy przecietniak czy nie, nie bedę się kłócił bo faktycznie innego HD7950 nie mialem. 

Zastanawia mnie inna sprawa. Jakiej firmy brać 970? Poważnie rozwazałem również tym razem Gigabyte, jednak wiele osób bierze MSI lub ASUSa. w testach jednak nawet po OC wypada lepiej Gigabyte G1 Gaming

Link to post
Share on other sites

Od dawna "jadę" na Radeonach i jestem zadowolony. Miałem 3870 Sapphire, 4870 Sapphire, 6850 od VTX, 6950 od Sapphire, R9 270 Gigabyte, 7970 XFX, teraz 2x 7950 XFX i nie narzekam. 

Nie da się ukryć, że karty od Nvidii są lepsze, ale też znacznie droższe...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...