Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Ten slajd pochodzi z oficjalnych materiałów od AMD dla testerów fury. Trąbią o nim od kilku dni po tym jak ktoś go idiotycznie ujawnił. Nie dość ze rozdzielczość 4k to jeszcze pochodzi od AMD więc są to pewnie najoptymistyczniejsze wyniki jakie zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Panowie włąśnie podjąłem decyzję o zmianie grafy. Na swojego gtx 560 mam kupca (250 zł), stoję przed wyborem msi gtx 960 100me i msi gtx 970 100me. Jaka na chwilę obecną jest różnica w wydajności między nimi i czy jest warto dołożyć 600 zł do 970. Proszę o szybką odpowiedź bo chyba jutro zamówię. 


a ha gram głównie w BF3, BF4, Titanfall, Plants vs Zombie: Garden Warfere. Mam i5 2500k, 8 gb ramu, zasiłkę ocz zt 750 w.

Link to post
Share on other sites

kupisz 970, bedziesz gral komfortowo na max, kupisz 960 bedziesz troche zawiedzony wydajnoscia, bedizesz musial sie martwic tym zeby jezdzic suwakami (tylko w lewą stronę), ogólnie 960 nie poleca sie tutaj :D

Na max nie pogra, ale będzie zadowolony.

 

@edit

nie doczytałem gier, tak w te gry pogra na max:)

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

 

 

Niby dlaczego? W Wieska 3 gralem na OverUltra (zmodyfikowane ustawienia w plikach  - Hairworks AAx2) i mialem 45-60fps w zaleznosci od miejsca. Spokojnie gtx970 starczy do gier w FHD na max detalach. 
 

To nie sa ultra, tym bardziej hairworks x2 a x8 to różnica.

EOT

Link to post
Share on other sites

Umiesz czytac? OverUltra... mialem modyfikowane ustawienia ponad to co bylo do osiagniecia w menu gry. Jedynie co mialem zmienione na nizsze ustawienia to Hairworks na AA x2 zamiast x8. Wizualnie i tak bylo o duzo lepiej niz to co sama gra w sobie dawala. Co za tym idzie gtx970 jak najbardziej nadaje sie do max ustawien w FHD.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Jakie testy? Chyba wiem lepiej w co i na jakich ustawieniach gralem. Dla mnie to Ty robisz z siebie teraz glupka...

 

Moja karta jest podkrecona na 1557/8200 i osiaga w grach jak i w benchmarkach wyniki na poziomie stokowego gtx 980. Wiec te glupoty, ktore gadasz mozesz opowiadac komus innemu.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...