Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Dzisiaj pojawił się interesujący test GTX 960 2 v 4 gb i rożnica to 25-30 kl/s między 2 v 4 gb np w shadow of mordor o.O http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2015/05/geforce_gtx960_4gb/charts/som_1920.png
http://pclab.pl/art63612.html tutaj artykuł jest o szynach 128 bit i 4 gb pamięci bardzo ciekawe :)

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

W sierpniu nvidia zadebiutuje z Pascalem.
 -Mi też ot tak po prostu uwierzysz? Do każdej informacji o nowych kartach trzeba podchodzić z ograniczonym zaufaniem, tym bardziej jeśli źródłem nie jest sprawdzona strona tylko jakiś użytkownik forum nvidii.

Link to post
Share on other sites

To nie jest nic dziwnego. Starszych produktów nie wspiera się tak dobrze jak nowych. Z GTX970 będzie tak samo. Jak GTX 970 na detalach wysokich + Gameworks wyciągnie w 2560x1080 powyżej 30 klatek to będę zadowolony. Nic więcej mi nie potrzeba.

Link to post
Share on other sites

davidoff

Ja mam lepsze pytanie, dlaczego nagle 780Ti stał się znacznie słabszy od takiego sapphire trix r9-290. Do tego jeszcze w grze spod skrzydeł zielonych. Widać NV ładnie dyma swoich klientów.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

To nie jest nic dziwnego. Starszych produktów nie wspiera się tak dobrze jak nowych. Z GTX970 będzie tak samo. Jak GTX 970 na detalach wysokich + Gameworks wyciągnie w 2560x1080 powyżej 30 klatek to będę zadowolony. Nic więcej mi nie potrzeba.

 

w @k na wysokich z gameworks w 30 fps? wątpię.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja mam lepsze pytanie, dlaczego nagle 780Ti stał się znacznie słabszy od takiego sapphire trix r9-290.
 AMD cały czas dopracowuje sterowniki, więc wszystko jest możliwe. W momencie gdy dla keplera wsparcie słabnie, to AMD nadal próbuje wspierać ich najnowsze produkty :P bo cała seria R9 jest ich "najnowszą" 
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja mam lepsze pytanie, dlaczego nagle 780Ti stał się znacznie słabszy od takiego sapphire trix r9-290. Do tego jeszcze w grze spod skrzydeł zielonych. Widać NV ładnie dyma swoich klientów

 

Nie od dziś wiadomo że nV takie ma praktyki, jedynie dziwi mnie fakt że tak szybko 780Ti odstaje choć może się mylę bo np 580 = 660Ti. To normalna ich strategia, jaki morał nie warto kupować najdroższych kart GTX 980 totalnie nieopłacalna karta względem 970. Jak 980Ti będzie warta +- 2500zł to można na nią się skusić bo wydajność do ceny + dodatkowe 2GB Vramu jest tego warte ale nigdy tyle za zwykła 980.....

 

Wracając do tego pamiętam jakieś 5miesięcy temu jak większość pisała "bierz 780Ti , 970 to kastrat" a ja mówiłem zaczekajcie jeszcze..... sam miałem ten problem w listopadzie 2014 ale ostatecznie wybrałem 970 i to był dobry wybór. Choć nie tweirdze że 780Ti to słaba karta ale mniej przyszłościowa jak 970....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...