Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Złożyłeś zamówienie 1.05.2015 - w tamtym dniu obowiązywała taka a nie inna promocja(rozumiem że również przelałeś fundusze tamtego dnia).

Jeżeli masz na fakturze masz złą datę to poproś o korektę i po problemie. Pewnie było sporo zamówień i ktoś źle wpisał datę.

Edytowane przez Funkie
Link to post
Share on other sites

Złożyłeś zamówienie 1.05.2015 - w tamtym dniu obowiązywała taka a nie inna promocja(rozumiem że również przelałeś fundusze tamtego dnia).

Za pobraniem wzialem, i zaplacilem 5 maja....

A ja zamiast pisać bezsensowne komentarze radzę zapytać się w morele i tyle.

Napisalem do morele co i jak, czekam na odp.

A ja informuje co i jak ze strony sklepu, jakie jest podejscie do klienta (w tym przypadku morele.net), wiec buryzenek daruj sobie posty co do sensu wypowiedzi.....

Link to post
Share on other sites

 widze ze grubo walka o jakis kodzik :D przeciez 19 to na skidrowie bedzie wiesiek z crackiem :) if ju noł łot aj min :D

 

Może niektórzy chcą mieć oryginalne gry i wspierać developerów?

Swoją drogą trzeba być serio ciemnym, by mieć grafikę za 1,4k i piracić gry.

Link to post
Share on other sites

Napisałem do morele.net z dowodami, ze ludzie dostali pomimo tego felernego zamówienia, ale konsultant nadal twardo stoi po swojej stronie:

"Witam serdecznie,

Przekazuje Panu stanowisko sklepu morele.net, w/w przypadki dotyczą innych sklepów, proszę również zwrócić uwagę, iż jest różnica między zamówieniem 3/4 maja (dni tuż przed wprowadzeniem promocji), a zamówieniem z 1 maja, organizatorem promocji jest firma Nvidia i to ona wydaje nam kody, ponownie odsyłam do kontaktu z producentem w przypadku wątpliwości odnośnie warunków promocji.

Pozdrawiam"

I jak tu domagać się swoich racji? 


A roznica zamowienia pomiedzy 1 a 3 maja to zaden argument, 1 maja swieto, 2 maja w sobotę nieczynny sklep, 3 maja swieto konstytucji 3 maja, dopiero 4 maja wyslali kartę......

Edytowane przez CS_pAqu
Link to post
Share on other sites

No nie wiem, data złożenia zamówienia to bardzo ważny argument chociaż równie ważne jest co wpisali na fakturze czy paragonie i jeśli tamta data jest inna to wtedy może być ciekawie.

Chociaż równie dobrze mogą Ci wysłać gpu za rok, jak się promocja skończy i też powiedzieć, że data złożenia zamówienia to żaden argument, będą mieli rację ? NIE.

 

Morele chyba zawsze stoi po swojej/korzystnej stronie. Jak dają ciała z cenami przedmiotów wystawionych na allegro (kup teraz, dopisek w tytule aukcji jak i opisie PROMOCJA, NAJNIŻSZA CENA), to też się potem śmiesznie tłumaczą mimo iż nie mają racji i każdy prawnik czy rzecznik praw konsumenta mógłby to z palcem w nosie podważyć/potwierdzić na naszą korzyść. Sam tak miałem a jak pokazałem prawnikowi (mam w rodzinie, a że czasem mnie odwiedza, to nic mnie to nie kosztowało) to tylko się śmiał z tłumaczenia idiotów którzy starali się udowodnić, że dobrze wiedziałem o złej cenie (mimo iż korzystałem już z lepszych promocji) i świadomie dokonałem zakupu więc to moja wina i nie ponoszą odpowiedzialności... O ile sam błąd się mógł zdarzyć, to zrzucanie winy na mnie, to czyste s...

Jako, że rozumiem błąd pracownika tłumoka i szkoda było czasu na przepychanki w sądzie, tym bardziej jeśli szybko oddali kasę to olałem sprawę i tylko wystawiłem negatywa. Wg opinii w sieci często mają klienta w tyle.

 

W twoim wypadku wydaje mi się, że racja stoi po ich stronie, chociaż pewnie i tak nic by ich to nie kosztowało.

Zawsze możesz próbować zaciągnąć opinii jakiegoś rzecznika ;)

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem (niestety nie poprę teraz tego żadną podstawą prawną i zdaje sobie sprawę, że mogę się mylić) to jeśli różnica w cenie pomiędzy oferowanym przedmiotem a ceną rynkową jest rażąco inna i kupujący dzięki temu ma przesłanki znaczące o tym, że jest to błąd w cenie (patrz przykład: nowy samochód kosztujący 30000zł do kupienia za 3000zł) to wtedy sprzedający może z tego łatwo się wykręcić.

 

Jeśli jednak GPU kosztujące 1500zł sprzedają za np. 1000zł to ja osobiście nie widzę tu przesłanek świadczących o błędzie, a po prostu fajna, korzystna promocja (komputronik czasem takie robi).

 

Wracając do tematu: Jeśli data na paragonie/fakturze, jest inna niż data złożenia zamówienia w sklepie, to dla mnie jest to błąd po stronie sprzedawcy. I faktycznie mogłoby to być podstawą do tego by "wykłócić się"o kod (pod warunkiem, że data z faktury mieści się już w okresie trwania promocji).

Jednak sprzedający może z kolei łatwo się z tego wykręcić twierdząc, że jest to błąd przy wystawieniu faktury i wydadzą poprawioną (bo niezbitym dowodem, kiedy faktycznie zakup został wykonany są logi w systemie jeśli jest to zakup przez internet).

Edytowane przez vincent88
Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/aktualizacja-evga-geforce-gtx-970-karta-chlodzenie-acx-20-poprawa.html

 

Orientuje się ktoś czy takie problemy jeszcze występują ? Przymierzam się do zakupu 970 FTW i chcę mieć pewność ;)

Nie wiem jak z FTW, ale ja kupilem wczoraj SSC ACX 2.0+ i tego problemu nie ma, jesli kupisz w komputroniku dostaniesz backplate za friko no i dwie gry. Polecam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...