Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Panowie,

opłaca się dorzucić ok 150 zł w przypadku GTX960 do wersji 4GB?

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx960-windforce-2x-4gb-gddr5-128bit-2xdvi-hdmi-3xdp-gv-n960wf2oc-4gd-725164/

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-960-oc-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-dp-gv-n960ixoc-2gd-691000/

Zasilacz OCZ CoreXStream 500W, i5 4570, 8GB RAM.

Interesuje mnie tylko rozgrywka 1080p na high, niekoniecznie z MSAA. Te dodatkowe gigabajty przydadzą mi się też w fotoszopie.

Link to post
Share on other sites

Co do Photoshopa, to lepiej brać Radka, ja mam NV i wpomaganie sprzętowe nie działa tak jak należy, muszę całkowicie jechać z procka, a gdy jest coraz to więcej warstw to nawet na I7 potrafi potem przymulić :P 

Link to post
Share on other sites

DirectX: 12.1

 

coś przegapiłem ? :roll:

 

ok trochę poszukałem

 

AMD GCN 1.0

(Cape Verde, Pitcairn, Tahiti)

AMD GCN 1.1

(Bonaire, Hawaii)

Radeon R7 260 & 260X, R9 290 Serie, Radeon HD 7000 Serie (außer 7790), Radeon R7 240/250 Serien & R7 265, R9 270, 270X, 280 & 280X, Radeon HD 7790

bez obsługi DX12.1 na 99%

 

GeForce 900 Serie wszystkie karty TAK z obsługa.

 

AMD GCN 1.2

(Tonga)

Radeon R9 285

jeszcze nie wiadomo czy obsłuży

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

To może przyłączę się do zapytania:

 

Zamowiłem GTX970 100ME 1 maja, dzisiaj prawdopodobnie przyjdzie moje nowe GPU, a data sprzedaży na fakturze została wyznaczona na 5 maja, a informacja o dołożeniu Batmana Arkham Knight została ujawniona już wczoraj w zagranicznych mediach, a o godzinie 12tej na PCLabie. Althais wspomniał też, że morele sprzedaje już z dwiema grami. Czy w związku z tym, że mam wyznaczoną datę sprzedaży, tak jakbym dzisiaj kupił kartę, to mogę być zakwalifikowany do nowej promocji?

Edytowane przez CS_pAqu
Link to post
Share on other sites

Ok czekamy :)


Morele.net w sprawie kodu, niestety data zamówienia się liczy, a nie data zakupu/odbioru przesyłki (5 maja data zakupu):

 

"Witam serdecznie,

Zamówienie złożył Pan 1.05.2015r., a więc w terminie w którym promocji nie było. Data złożenia zamówienia jest wyznacznikiem czy dany kod przysługuje czy też nie.

Pozdrawiam,"

Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi się. To tak jakbyś zamówił kartę w poniedziałek za 1000zł. Od środy robią promocje i karta idzie po 800zł, natomiast Ty pocztą otrzymujesz kartę w czwartek.

 

Idąc tym tokiem myślenia, powinieneś otrzymać zwrót 200zł w wyniku promocji...

 

Albo jeszcze w drugą stronę:

 

Kody z grami rozdają do środy. Ty kupujesz kartę z kodem we wtorek, w środę kończy się promocja na kody do gier, a karta do Ciebie dochodzi w czwartek.

Czy w związku z tym kod by Ci się już nie należał?

Edytowane przez vincent88
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak Ci nie pasuje ze omija Cie gra to zrób zwrot i kup w innym sklepie.

Jeżeli na karcie GW data jest późniejsza niż np data zakupu to w czym problem?

Nie zrozumialem twojej wypowiedzi.

 

Wyraznie jest napisane data zakupu 05.05.2015 wedlug wydruku gwarancji.....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...