Skocz do zawartości

Problem z karta graficzną


Recommended Posts

Witam. Mam problem z karta graficzną radeon r9 280 x - otóz wczesniej podpiałem sie na kablu VGA do płyty głownej z monitora i wszystko poprawnie działało - dziś dostałem karte graficzną i po wpięciu jej i podłączeniu kablem HDMI po pierwsze na poczatku zmieniło mi rozdzielczośc - ale to nic poważnego zmieniałem i jest ok, druga sprawa to taka, że pasek zadań wczesniej był przezroczysty teraz już nie - nie wiem dalczego... i przechodząc do senda sprawy - gdy wchodze w menadżer zadań po kliknięciu na karta graficzna pisze mi : standardowa karta graficzna VGA.... i teraz pytanie czy wgl ja pracuje na karcie czy na zintegrówce? Czy pobranie sterowników rozwiązało by problem?

Mam windowsa 7 64 b

Prosze o pomoc.


http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+7+-+64 - powinno rozwiazać problem? wersja 14.4

Edytowane przez Villgefortz
Link to post
Share on other sites

Co do wykrywania karty graficznej problem rozwiązany(pisze radeon r9 200 series) - lecz pojawił sie inny problem , dawniej miałem ustawiona rozdzielczosc monitora 1920-1080(zalcana) teraz gdy mam taka rozdzielczość ustawioną efekt jest taki ze ze wszystkich stron(góra,dół,oba boki ) mam ciemny margines... - chodzi mi o to ze obraz nie jest rozciągniety na całość tylko obciety ze wszystkich stron . Gdy daje rozdzielczosc na 1680-1050 ekran jest rozciągany na całosć ale nie podoba mi sie bo jest tak nienaturalnie wydłuzony... mój monitor to http://www.morele.net/monitor-led-lg-22mp55-22mp55hq-p-21-5-ips-led-full-hd-hdmi-5ms-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-621596/

Gdy naciskam na funkcje autodopasowania na monitorze wyświetla sie komunikat ze jest ona dostepna tylko na kablu VGA...

Prosze o pomoc.

Edytowane przez Villgefortz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...