Skocz do zawartości

Nvidia Geforce GTX 970, jaki jest naprawdę?


Recommended Posts

W Trine 2? Trine 2--->settings--->visuals settings--->enable FPS cap (on)---> ustawiam żądaną maksymalną ilość klatek wpisując....liczbę. Oczywiście w sterownikach karty nie wymuszam v-sync na ten czas. Zresztą prawdę mówiąc tam jest chyba limit silnika 100fps więc mogłem sobie darować 100 ale już mniejsze wartości można wymusić.

 

Wcześniejszą Twoją wypowiedź zrozumiałem tak jakbyś to ustawiał w dwóch różnych miejscach równocześnie - w grze i dodatkowo np. w rivatuner. Zacząłem się zastanawiać po co i stąd moje pytanie. 

Hej, do odbioru mam te karty:

http://www.asus.com/us/Graphics_Cards/STRIXGTX970DC2OC4GD5/websites/global/products/kGuOwdiBWA3ABAUa/img/content-1.png

 

Co wybrać? Asus wpasuje się do obudowy (wygląd) ale MSI wydajniejsze (ale czerwony + niebieski kolor budy :/)

 

Gdzie tą sowę upolowałeś? W jakimś polskim sklepie?

Edytowane przez est_ars
Link to post
Share on other sites

Kłócisz się z faktami, kwestionujesz prawdziwość mojej wypowiedzi, czy lubisz ze mną rozmawiać bo jestem taki fajny i w ogóle... ;)

Brzeg jako jedno z nielicznych miast w Polsce posiada salon, w którym odbiór jest płatny. Sprawdź jeśli nie wierzysz. Btw: znasz te opowieści o psach co w pewnych zapomnianych przez Boga miejscach d. szczekają? To nie są bajki, przyjedź i przekonaj się na własne oczy/uszy.

Po prostu wyrażam opinie opartą o swoje doświadczenie z tym sklepem. Natomiast przed chwilą zerknąłem na kt (nie żebym Tobie nie wierzył, sprawdziłem z czystej ciekawości) i za rezerwację w Twojej miescowości wołają już 12,39 zł, u mnie również nałożyli opłatę - 2,49 zł, spoglądam dodatkowo na Poznań i tam też widnieje opłata 2,49 zł. Także zdaje się, że opłaty te są nie tylko w Twoim rejonie, pytanie tylko dlaczego są tak wysokie w porównaniu z innymi salonami.

 

Skoro tak mówisz, to może tak właśnie jest w Brzegu... Kontynując jeszcze przez chwilę ten off top, ogólnie mówiąc, lata temu zauważyłem, że im bardziej na południe tym hm biedniej... Jechałem wtedy do Kotliny Kłodzkiej i widoki mijanych miejscowości nie napawał optymizmem...

Edytowane przez philips
Link to post
Share on other sites

opłata za rezerwację towaru? chyba ich p...

... a mnie to wcale nie dziwi w odniesieniu do tych kart. Popyt jest duży, niektórzy zamawiają dwie, blokują towar, inni czekają, jeszcze inni biorą, zwracają, a inni otrzymują karty po testach, okres oczekiwania się wydłuża, a pelikany kupują obracany towar.

Ja zamówiłem przez internet, opłata odrazu przelewem, i w miatę szybko doszła, ale ... testowana była.

NIe zwróciłem jej mimo wszystko chociaz powinienem, tylko wtedy inny pelikan by łyknął, a mi wcale nie uśmiecha się bawić w odsyłanie i czekanie, zwrot kasy, zamówienie i tak w kółko panie Macieju. Potrzebuję karty, najlepiej nowej świeżo z pudełka wyjętej, ale cóż.... . Dlatego takie praktyki z opłatą za rezerwację mnie nie dziwią.

Edytowane przez jeremmy
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

... a mnie to wcale nie dziwi w odniesieniu do tych kart. Popyt jest duży, niektórzy zamawiają dwie, blokują towar, inni czekają, jeszcze inni biorą, zwracają, a inni otrzymują karty po testach, okres oczekiwania się wydłuża, a pelikany kupują obracany towar.

Ja zamówiłem przez internet, opłata odrazu przelewem, i w miatę szybko doszła, ale ... testowana była.

NIe zwróciłem jej mimo wszystko chociaz powinienem, tylko wtedy inny pelikan by łyknął, a mi wcale nie uśmiecha się bawić w odsyłanie i czekanie, zwrot kasy, zamówienie i tak w kółko panie Macieju. Potrzebuję karty, najlepiej nowej świeżo z pudełka wyjętej, ale cóż.... . Dlatego takie praktyki z opłatą za rezerwację mnie nie dziwią.

 

Zgadzam się. Ponieważ sam bym się wkurzył jak bym dostał testowaną. A wielu jest takich co zwyczajnie zamawia i blokuje kolejkę. 

Link to post
Share on other sites

Morele, wczoraj z wieczora zamawiana, dzisiaj już 2/4 realizacja piszą, że po odbiór w poniedziałek. MSI już czeka. I teraz którą?!

 

Ja nie mogłem znaleźć tej karty na stronie sklepu morele. Byłem pewny, że nie mają jej jeszcze w ofercie, dlatego zamówiłem w komputroniku. Widocznie podczas wyszukiwania nie zaznaczyłem opcji "pokazuj niedostępne".

 

 za rezerwację w Twojej miescowości wołają już 12,39 zł, u mnie również nałożyli opłatę - 2,49 zł, spoglądam dodatkowo na Poznań i tam też widnieje opłata 2,49 zł.

 

 Kiedy składałem zamówienie w miastach takich jak Poznań czy Wrocław nie było jeszcze opłat. Sprawdziłem.

Skoro tak mówisz, to może tak właśnie jest w Brzegu... Kontynując jeszcze przez chwilę ten off top, ogólnie mówiąc, lata temu zauważyłem, że im bardziej na południe tym hm biedniej... Jechałem wtedy do Kotliny Kłodzkiej i widoki mijanych miejscowości nie napawał optymizmem...

 

Nie zgodzę się. Południowy zachód Polski nie jest biedny. Moje miasteczko jest dość specyficzne. Boleśnie przeżyło okres transformacji/kolonizacji. Przemysł wytępiono, w jego miejsce postawiono markety, gdzie każdy może dostać "wymarzoną" pracę na 3/4 etatu za najniższą krajową (czy coś w tych okolicach).

Edytowane przez est_ars
Link to post
Share on other sites

Hahaha jaki ból du*y...albo trolling... albo właściciel Morele. Mam przyzwoitą 970tke ale chyba zwrócę specjalnie żeby ci cenę o 2zł wywindować. Możesz sobie pomarzyć o zmianie prawa.

 

Niepodoba się karta to się zwraca z zastrzeżeniem, że używana i nie powinna w ogóle trafić do sprzedaży (można też płakać i się wściekać na forum). A prawo "zwrotu do 10 dni" świętość i wara od niego. Chcesz mieć pretensje to miej do sklepów (że sprzedają zwrócony towar), producenta (że mu cewki piszczą na karcie) ale od klientów korzystających z przysługującego im prawa się "odstosunkuj".

Edytowane przez leon691
Link to post
Share on other sites

Nie zostaniecie dziś oświeceni wiedzą na temat działania mechanizmów rynkowych ponieważ moje posty zostały usunięte.;)

Tematem wadliwego prawa regulującego kwestię zwrotu towarów zakupionych w sklepach internetowych zajmę się na forach prawniczych. Tutaj nie ma to najmniejszego sensu.

Pozdrawiam wszystkie "pelikany" kupujące zarżnięty ekstremalnym OC sprzęt po zawyżonych cenach. Niech wasze nerwy ukoją melodie piszczących cewek.

Link to post
Share on other sites

Miałem w tym swój skromny udział(posty). Masz rację forum prawnicze jest stanowczo lepsze do opisywania... swoich "ciekawych" pomysłów. Na fobię związaną z perspektywą kupna zarżniętego ekstremalnym OC sprzętu niestety lekarstwa dla ciebie nie mam. Ale w imieniu east_ars'a apeluję do wszystkich, którzy odsyłają/wymieniają karty po tym jak zdjęli z nich chłodzenie, zamontowali azot i puścili rdzeń na 2000MHz - opanujcie się! Nie odsyłajcie potem tych kart do sklepu, bo to już serio jest przegięcie.

Edytowane przez leon691
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...