Skocz do zawartości

Nvidia Geforce GTX 970, jaki jest naprawdę?


Recommended Posts

No jak ustawisz ? podałem i gre i ustawienia .Wyzej sie nie da bo nie ma co juz ustawiać  :P   zrobie tez 3dmarka i bf4 ale tym razem bez podbijania vgpu i czy stabilne 1580 oraz czy trzyma tyle


Mały szok karta bez podbicia vgpu ma mniej mhz tj 1553 a z + 25mV było 1566 najczesciej o co tu chodzi? W biosie jest taka funkcja jak boost + 13MHZ . To znaczy ze skok jest co 13mhz w booscie? Sprawdze na + 87 mv

Edytowane przez Niuniek7
Link to post
Share on other sites

Tia bf4 juz sie nie nadaje za stara :P


w 3dmarku na pewno trzymało 1580 bo miałem wyswieletlane na ekranie liczbe mhz z msi afterburner i riva taner


A jednak napiecie jest jakoś zalezne od MHZ im wyzse vgpu tym lepiej trzyma MHZ .W 95% czasu jest 1579 mhz czasem spadnie na 1567 ale samo oc nie wzrasta  i jest tyle samo zarówno na + 0V jak i na + 87mV 1580 stabilnie

Link to post
Share on other sites

Sztywność karty od MSI nie wygląda zbyt dobrze. Myślicie, że nie sprawi to w przyszłości jakiegoś problemu pomijając walory estetyczne? 

 

Zdjęcia znalezione w sieci:

http://s21.photobucket.com/user/neocypher/media/IMG_1432_zps3b7dc64f.jpg.html

http://s21.photobucket.com/user/neocypher/media/IMG_1434_zps47735206.jpg.html

Link to post
Share on other sites

 

 

Sztywność karty od MSI nie wygląda zbyt dobrze.

potwierdzam

 

 

Myślicie, że nie sprawi to w przyszłości jakiegoś problemu

Nie


U mnie to nie wyglada tak zle ale mam mniej kabli moze


W ogóle ma złacza odwrotnie niz wiekszość kart i trzeba kable odwrotnie .Nie wiem czemu tak

Link to post
Share on other sites

No faktycznie jedna karta inna i to nie to. Na bank zmyśliłem 3 wcześniejsze wiszące Radeony. Przecież to od konstrukcji też zależy, na focie masz zespolenie z ramką. Na MSI też jest stalowy paseczek na krawędzi ale nic nie da, z czasem się karta lekko odkształci od poziomu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Sztywność karty od MSI nie wygląda zbyt dobrze

 

U mnie tak wisi 660Ti od 2 lat to normalne długa karta i brak backplate ale nic się nie dzieje to normalne siłą grawitacji ;) proszę się tym nie przejmować może estetycznie to dobrze nie wygląda ale INŻYNIEROWIE nie są estetami więc nie myślą o tym.... ;)

Link to post
Share on other sites

Wszyscy podają wyniki z 3DMarka itp. itd,a ja chciałbym się dowiedzieć od was(szczęśliwych posiadaczy 970'tek) ile FPS'ów osiągacie w jakich grach(najlepiej Crysis 3,Tomb Rider i inne "chodzone benchmarki") na maksymalnych ustawieniach i przy jakiej rozdzielczości.Zapomniałbym bym; jeszcze przy jakim OC.Pytam,bo mój projekt stanął pod znakiem zapytania :/  Tata powiedział,że na razie kupimy tylko 970'kę i się zobaczy jak to będzie,ale jedna 970'ka do 144Hz monitora 2560x1440 to według mnie marnowanie jego potencjału   :pomocy:

Edytowane przez Stasiek_Zabojca
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...