Skocz do zawartości

Nvidia Geforce GTX 970, jaki jest naprawdę?


Recommended Posts

@UP

Mam Asusa GTX 970 Strix

@Amok2

Wcześniej miałem Gtxa 650 od Asusa. Przed wymianą 650tki na 970tke odinstalowałem stare sterowniki i zainstalowałem nowe. Mogłyby się pokrzaczyć sterowniki od Nvidi z nowszymi sterownikami Nvidi? Potem i tak przeinstalowałem jeszcze raz sterowniki jak się ten problem zaczął pojawiać. Ew czym mógłbym ten syf usunąć?

 

Wszystko opisałem w tym temacie

http://forum.benchmark.pl/topic/152600-wywalanie-z-gry-co-10-15-min/

Link to post
Share on other sites

Mi to w ogóle 970tka nawet poprawnie nie działa :/

Co trochę wywala mnie z Metro 2033 Redux i wyskakuje komunikat windowsa, że sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność :/

To nie wina karty tylko sterowników 344.65 . Wgraj 344.60 i uruchom grę jako administrator z katalogu z grą a problem zniknie..  Po takiej zmianie nie wywaliło mi grę ani razu, prędzej miałem taki sam problem..

Edytowane przez tomek11
Link to post
Share on other sites

Że co proszę ? ... Do you speak english ? I don't think so ... 

Chyba jednak trzeba cię oświecić bo rozumiem że nie wiesz do czego ten mini program służy. 

Otóż nasza kochana NV ma problem z pełnym zakresem barw RGB po HDMI - tyle przynajmniej wiem, na DP zapewne też, ten mini programik wprowadza modyfikacje do naszego rejestru zmienia odpowiednie pozycje odblokowując nam pełny zakres.

W prostym języku masz więcej kolorków na monitorku, a jeżeli były gorsze i się poprawiły to powinieneś się cieszyć 

End of Transmission ;)

Link to post
Share on other sites

Że co proszę ? ... Do you speak english ? I don't think so ... 

Chyba jednak trzeba cię oświecić bo rozumiem że nie wiesz do czego ten mini program służy. 

Otóż nasza kochana NV ma problem z pełnym zakresem barw RGB po HDMI - tyle przynajmniej wiem, na DP zapewne też, ten mini programik wprowadza modyfikacje do naszego rejestru zmienia odpowiednie pozycje odblokowując nam pełny zakres.

W prostym języku masz więcej kolorków na monitorku, a jeżeli były gorsze i się poprawiły to powinieneś się cieszyć 

End of Transmission ;)

WTF faktycznie trochę inaczej wyświetla te kolory  :co:

Link to post
Share on other sites

Swoją MSI 970 mam już dobry miesiąc. Do tej pory wszystko było okay. Dziś się zresetował komputer, był problem z uruchomieniem ponownie, dopiero po wyczyszczeniu biosu odpalił i chodzi. Tyle tytułem wstępu..

Problem mam chyba z wiatrakami. Startują, po czym zatrzymują się po jakiś 10 sekundach. Nie powinny chyba nie kręcić się samoczynnie?

Uruchamiam je dopiero poprzez MSI Afterburner i wtedy działają. Zgłupiałem.. Ktoś coś poradzi?

Link to post
Share on other sites

Problem mam chyba z wiatrakami. Startują, po czym zatrzymują się po jakiś 10 sekundach. Nie powinny chyba nie kręcić się samoczynnie?

Uruchamiam je dopiero poprzez MSI Afterburner i wtedy działają. Zgłupiałem.. Ktoś coś poradzi?

No ale przecież ta karta działa pół-pasywnie, więc wentylatory się nie kręcą bez obciążenia. Włączają się po starcie systemu na te kilka sekund, żeby wydmuchać kurz.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Podczas gry też się nie włączają, bez przerwy 0%. Może mi odbiło, wydawało mi się, że do tej pory cośtam się kręciły. Spróbuję trochę obciążyć, okaże się.

Powiedz jeszcze o jakich grach mowa.....bo znam gościa z podobnym problemem tylko jak zapytalem w co gra to odpowiedział ze w te gry na facebook to mu powiedziałem żeby się nie dziwił że się nie kręcą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...