Skocz do zawartości

Nvidia Geforce GTX 970, jaki jest naprawdę?


Recommended Posts

Na pcprojekt.pl masz do wyboru MSI, ASUS-a i GIGABYTE.

 

Ja i tak nie widzę dostępnych AUTORSKICH 980  :) Jedna MSI lecz i tak w dostawie która bóg wie kiedy będzie. Reszta to referenty. 

Link to post
Share on other sites

Przypomina mi się historia premiery poprzedniej generacji. Autorskich kart na początku w Polsce będzie znikoma ilość i w wysokich cenach. Minie wiele, wiele tygodni zanim sytuacja się ustabilizuje i będzie w czym wybierać. Kto sprzedał stary sprzęt i czeka niech lepiej uzbroi się w cierpliwość... a czas się skurczył bo teraz przez dwa miechy co tydzień wychodzi epicki tytuł :D

Link to post
Share on other sites

te 1500zł można dać za gtx 970, ale już więcej to się coraz mniej opłaca. Czekam kiedy się pojawi gtx 980 z autorskim chłodzeniem. Jaka cena będzie. Jak 2200zł będzie to wezmę. Jak więcej zwyczajnie lepiej kupić gtx 970 w cenie 1500zł. 

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję ze za miesiąc to się już ustabilizuje bo jednak się wstrzymam z kupnem kompa to premiery nowego call of duty. Dzisiejsze ceny oraz dostępność nowych kart daje wiele to przemyślenia. Ani to cena ani dostępność nie zachęca do kupna. Co innego jak by to faktycznie 1400zł kosztowało jak na początku. 

Link to post
Share on other sites

też czekam ale jednak za MSI. GIGABYTE jest zdecydowanie za głośne. 

 

I tak będziesz miał koncert piszczących cewek więc bez różnicy czy GIGABYTE czy MSI. Nie wiem kiedy producenci w końcu zrobią z tym porządek. Mam MSI i oto dwie wady: 1. Piszczące cewki 2. Brak backplate :(

A tak to same plusy, cicha, po podkręceniu do 1500MHz max temperatura to 65 stopni, w spoczynku 27-28 stopni. 

Edytowane przez ImageX7
Link to post
Share on other sites

Piszczące cewki to najczęściej w GIgabyte. Miałem GIgabyte 780 i w porównaniu z Asusem był dużo głośniejszy. Dlatego teraz raczej MSI wypróbuje ze względu choćby cichej pracy jak i dobrych możliwości OC :)

 

Sam jakoś jeszcze nie trafiłem na sztukę by cewki piszczały. Bynajmniej nie słyszałem, a na głośność jestem uczulony:) 

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...