Skocz do zawartości

Nvidia Geforce GTX 970, jaki jest naprawdę?


Recommended Posts

ej a macie jakąś stronkę z testami kart GAINWARD GeForce GTX 970 Phantom i ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Edition?Bo jakoś nie widzę konkretnych testów temperatur,hałasu i oc.

 

Tylko OMEGE widziałem

 

nie ma tylko przez HDMI

 

różnice miedzy 1,4 a 2,0 dla mnie są niepotzrebne

http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites
Giguś ma zasilanie 8+6 pin: http://m.pclab.pl/zd...strony_down.jpg

Tak zgadza się moje niedopatrzenie

 

BTW widzę że ostro forsujesz/promujesz gigabyte ;)

 

 

 

bede musial kabel hdmi se skombinowac albo przez przejscioweczke

 

Przecież napisałeś że masz przez DVI wiec nie rozumiem

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

właśnie znalazłem małego minusa MSI

HDMI x 1 (version 1.4a)

 

u ASUSa

HDMI Output : Yes x 1 (HDMI 2.0)

 

aczkolwiek mam przez DP podłączony monitor i mi to nie przeszkadza nawet kabli HDMI 2.0 chyba nie ma albo są drogie więc po co to komu....

 

OK Panowie dosyć gadania zamówiłem już MSI GTX 970 :D

 

 A to nie jest tak ze kabla nie trzeba zmieniać, bo zwykły HDMI pasuje pod 2.0? Gdzieś o tym niedawno czytałem...

 

Ja kupiłem 2 x Asusa wiec powinno to starczyć na dłużej...

Za 6-8 miechów to i tak kupie 980Ti jak wyjdzie, albo jakies nowe cudo od czerwonych....

Link to post
Share on other sites

 A to nie jest tak ze kabla nie trzeba zmieniać, bo zwykły HDMI pasuje pod 2.0? Gdzieś o tym niedawno czytałem...

 

Ja kupiłem 2 x Asusa wiec powinno to starczyć na dłużej...

Za 6-8 miechów to i tak kupie 980Ti jak wyjdzie, albo jakies nowe cudo od czerwonych....

 

Daj znać jak możesz jak to u ciebie działa? Bo też szukam sprawdzonego chłodzenia do SLI. A płytę prawdopodobnie będę miał asus sabertooth z97 mark 1 Dlatego też Asus by pasował idealnie do tej płyty. 

Link to post
Share on other sites

Daj znać jak możesz jak to u ciebie działa? Bo też szukam sprawdzonego chłodzenia do SLI. A płytę prawdopodobnie będę miał asus sabertooth z97 mark 1 Dlatego też Asus by pasował idealnie do tej płyty. 

 

Pewnie!

No jeśli chodzi o wygląd to Asus jest zdecydowanie najładniejszy moim skromnym zdaniem :)

Ja jeszcze się nie zdecydowałem czy iść w X99 czy zostać przy 1150, bo cenowo to X99 niewiele droższe...Proponowano mi Asusa VII Maximus Formula, ale nie jestem przekonany co do tej zbroi..musi się tam nieźle grzać pod nią. To chyba bardziej dla kogoś kto się za LC bierze, czyli jeszcze nie dla mnie. W Sabertooth masz to samo, wiec rozumiem ze LC będzie, tak? 

Link to post
Share on other sites

LC nieee... nigdy nie robiłem tego w dodatku taka zabawa kosztuje.

 

U mnie będzie albo H110 / 105 ewentualnie coś tańszego z powietrza. 

 

Z testów temperatury tych chłodzeń są bardzo dobre, czasem lepsze od co niektórych:) 

No i ten wygląd bardzo mi się podoba. z Asusem będzei to rewelacja wyglądać Lecz sam się do końca zastanawiam nad wyborem karty. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie zamawiam kompa, to zobaczymy. 

Link to post
Share on other sites

Jakieś 50%

nie przesadzajmy że 50% ale różnice znacząco odczujesz. :) Sam posiadałem gtx 770 a to jest podkręcony gtx 680. Przesiadłem się na gtx 780 a to jest coś w stylu 970. Tak więc różnice w grach odczułem znaczącą. Tak więc moim zdaniem warto! 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...