Skocz do zawartości

Mysz oraz klawiatura do 400 zł


Recommended Posts

Witam.

Jako że się przeprowadzam (studia) okazało, się, że mój PC to praktycznie sama buda i muszę w miarę szybko kupić sobie jakąś myszkę oraz klawiaturę.

 

§  Budżet: 400 zł (za zestaw, ewentualnie trochę dopłacę)

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech M310

§  Jaką masz obecnie podkładkę: A4TECH X7 Gaming

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Automatyczne ustawienia, nie zmieniałem tej wartości i nie znam jej

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Nie gram w FPS

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): moba (LoL, DotA od Valve), strategie (Grand Ages, Anno), bardzo sporadycznie jakiś mmorpg

§  Ile przycisków używasz w myszce: 5 (L, P, scroll, 2 pod kciukiem)

§  Chwyt: palm (częściej) grip/claw grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+3+1

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 13 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ obecnie używam myszki ojca i muszę ją mu zostawić, a ja się przeprowadzam

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Zależy mi na gumowanych bokach, waga najlepiej średnia, 5-7 przycisków (nie wyobrażam sobie używanie większej ilości)

 

Do tego potrzebna byłaby jakaś klawiatura. Byłoby fajnie gdyby miała podświetlenie, lecz nie chciałbym, aby wyglądała jakby osoba ją projektująca miała atak padaczki (tj. jak większość gamingów). Nie potrzebuję programowalnych przycisków ani banków przycisków. Klawiatura ma być po prostu wygodna w użyciu, miło byłoby gdyby nie była na wysoki połysk (fortepianowa czerń). Podpórka pod nadgarstki mile widziana.

Zarówno myszka jak i klawiatura mogą być przewodowe (obecny bezprzewodowy zestaw Logitecha działa tak średnio).

Podoba mi się myszka Mionix Naos 7000/8200, lecz nie wiem jak z gwarancją u nas (zakup najlepiej przez eBay, dużo taniej).

Z góry dzięki,

Michał

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...