Skocz do zawartości

OFFWOT- dyskusja ogólna o grze czyli czołgowy offtop


Recommended Posts

Bardzo ładny avek Vako.

 

A Dziękuje :)

 

Grając wczorajszy tryb Twierdzy śmiało mogę stwierdzić że "szanse" są , ale jak to bywa zawsze musi być jakieś "ale" :)

Wiec było kilka wygranych / przegranych , szczerze mówiąc to na spontanie wczoraj się na walki załapałem i tak na pierwszy rzut oka

mogę powiedzieć co wymaga moim zdaniem poprawy.

 

1) Komunikacja : Kurcze naprawdę Ts nie gryzie , a łatwiej dowódcy jest prowadzić bitwę gdy powie raz na TS-ie niż musi wszystko powtarzać na czacie głosowym gry , tym samym w 3/4 przypadkach brak odpowiedzi na wydaną komendę też jest irytujący bo reszta drużyny nie wie czy wykonasz rozkaz itp , i końcem końców "rozpoznanie" bo jak że szybko poinformować drużynę o pojazdach wroga jak nie przez komunikator głosowy .

 

2) Stałe Łącze Internetowe : bez tego ani rusz , wiesz że masz lagi odpocznij sobie , bo informacje podczas "zaciekłej bitwy" pod tytułem "nie wiem co się dzieje mam 999999" na pewno nikogo nie ucieszą , szanujmy swój i czyjś czas

 

3) Czołgi : Gramy obecnie z czego mi wiadomo "ligę średnią" do tieru 6 , podczas wszystkich bitew które miałem przyjemność z wami rozegrać NIE napotkałem /napotkaliśmy wroga który miałby w składzie czołg niższego tieru , niestety w naszym tak było , i nie chce tutaj negować umiejętności czołgistów którzy prowadzili owe 5 a nawet ... 4-te tiery czołgów ale tak jak wspomniałem na ts sami sobie szkodzimy bo im wyższy tier tym więcej HP i innych statystyk co przekłada się na większa przydatność / nie raz moc .

 

4) Rozwój / Ekwipunek : Jeżeli naprawdę myślimy poważnie żeby być drużyną która coś osiągnie to nasze czołgi oczywiście 6/t powinny być wyposażone w dosyłacze do dział (wiem nie jest to tanie ale te 10% czasem skórę ratuje) , siatki kamuflażowe , oraz opcjonalnie lornetka/duża skrzynka z narzędziami , ozywacie w miarę możliwościowi "złota" amunicja bo wróg nam wczoraj jej nie szczędził . Co do rozwoju, naszą perełkę (czytaj 6 t) wypada mieć "wymaxowaną" z załogą na 110% + perki , najlepszym Perkiem będzie tutaj "latarka"  która nas informuje że zostaliśmy wykryci co przekłada się na możliwość ucieczki. Końcową oczywistą sprawą jest to że nasz czołg musi być "zbadany" na 100% radio nie radio musi być , zwiększa to zawsze jego "bojowe" możliwości .

 

Tak wiec to była moja opinia z strony zwykłego członka "klanu" , powtórzę się ,wiem że jesteśmy nową formacją poznajemy się a 3/4 osób pierwszy raz gra dlatego wyraziłem swoje zdanie na forum o rzeczach które wypada poprawić , tym samym nie chciałem nikogo urazić swoją wypowiedzią a przykłady powyżej to tylko przykłady . Ogółem Panowie szanujmy swój czas :)

 

Pozdrawiam Vako

Edytowane przez Vako778
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie

Ja przepraszam za wczorajszą niemoc ale jakoś nie miałem dnia ani do grania ani do dowodzenia.

Miałem nerwy bo wtopiłem 3stówy u buka i może przez to.

Co do wystawiania 4-5 to mam takie samo zdanie jak ty i Dawid.

Nie mam nic do skeepera czy wcześniej do gtr jak grał niższym ale fakt jest faktem że taki czołg zbytnio buffa nam nie daje hehe

Wiem że to zabawa ale granie w osłabionym składzie to odbieranie sobie szansy na wygranie bitwy.

Nie wygrywasz tracisz czas i kasę a to chyba nie o to chodzi.

Powiem tyle że kolejny dzień tak naprawdę graliśmy w 5 lub w 5,5 bo jak ktoś ma pingi +300 to w bitwie tak naprawdę nie bierze udziału.

Dziś trzeba dograć jakiś konkretny skład i tyle. Gtr już ładnie wbił 6 proszę klanowiczów o pomoc skeeperowi poprzez granie w plutonie o doczłapanie się do VI tieru :)

 

Ja po tych bitwach widzę na tle innych klanów że możemy sporo ugrać bo mamy potencjał i możliwości.

 

Jeśli chodzi o moduły to wiadomo jest kiepsko z kasą jak ktoś nie ma premki dlatego warto czekać na obniżki -50% na taki sprzęt i na ciężki czołg MUSOWO kupić szybsze przeładowanie potem ewentualnie wentylacje oraz skrzynkę z narzędziami.

Co do perków to pisałem już wcześniej może być żarówka ale ja polecam na taki czołg sokole oko

W takich bitwach często się walczy 1 na 1 lub 1 na 2 - praktycznie face to face ,

Zza rogu budynku, zza skały a nic nie daje takiej przewagi jak to że najedziesz na czołg wroga i widzisz co mu uszkodziłeś!

Mówię wam że opierając się na moje 30k bitew w wocie to daję większą przewagę niż jakaś tam żarówka.

Perk działa po wbiciu 100% niestety.

Setki razy ten perk uratował mi du**ę na kompaniach czy cw o randomach nie wspomnę.

Walczysz z kimś (przeważnie te same tiery) strzelasz raz , dwa hp wam spada ale widzisz że trafiłeś gościowi ładowniczego lub magazyn więc widzisz że możesz wyjechać i wsadzić pestkę więcej niż on

CZY MOŻNA MIEĆ WIĘKSZĄ PRZEWAGĘ W WALCE?

nie

 

tak samo mam odmienne zdanie o perku BROTHER IN ARMS tłum. braterstwo broni

wszyscy na forum piszą że z liczb podanych przez wg ten perk to porażka , nie opłaca się i w ogóle bo daje tylko 5% do wszystkich załogantów

Ja tam nie wiem ale miałem 14 X do tego VIII tiery z 3-4 perkami i ZAWSZE bia to u mnie była podstawa bo z mojej obserwacji widać że Bia +wentylacja daje czołowi niesamowitego buffa i gra się nim kapitalnie

Do legend przeszły moje rajdy KW1s gdzie na malinówce w biegu trafiłem gościa 2 razy z odległości chyba 300m gdzie ja byłem na dole a on na górce (mały pokraczny hellcat) czy bez perków by się to udało? no way

Tak samo T32 BIA +stabilizator + wentylacja daje cholernie celne i skuteczne działko

 

Vako dzięki za otwarte szczere opinie oby więcej takich odważnych ludzi :)

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

proponuje zgrywać załogę najpierw na 6, a później wejść na 8.  Zebrać ok 15 chopa wymusić wiekszą rywalizację (poprzez dodawanie nowych i chętnych członków, bo tylko tak można coś zdziałać).

Zgranie ekipy ( np. w poprzednim klanie robilismy treningi - dla mniej ogarniętych, co po pewnym czasie przynosiło nawet efekty) w dłuższej perspektywie będzie mam nadzieję coraz lepsze i efektywniejsze.

Dlatego nie może być tak że na czacie lub TS-ie dowództwo prosi o wbijanie na twierdze, ludzie mają sie "zabijać" ( patrz wyżej rywalizacja) o to kto wejdzie pierwszy aby pograć na twierdzy inaczej to sie będziemy prosić i prosić ......( wiem sam nie zawsze wchodze ale więcej chopa większe szanse na powodzenie).

pozdro. 

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Najciekawsze jest to że możesz zareklamować zakup nie pamiętam w jakim czasie 30-60 dni i musisz zwrócić złoto kupione a oni kasę zwracają,

Ty kupisz od kogoś złoto za nie czołg a po 30 dniach czołg znika bo ktoś zareklamował usługę.  

Link to post
Share on other sites

Znam to z autopsji

Jak zakładałem poprzedni klan, kumpel kupił 2x5500 golda na allegro, jedno dla mnie jedno dla siebie

Potem zablokowali nam konta do czasu aż nie kupimy znowu 5500 golda ze strony WG ...

stary filmik ale warto posłuchać

CO ON MA ZA CELOWNIK ŻE MU TAK SZYBKO NAMIERZA CZOŁG

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...