Skocz do zawartości

OFFWOT- dyskusja ogólna o grze czyli czołgowy offtop


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

mały odkop, ale

 

postanowiłem odkurzyć swoje czołgi, launcher się odpalił, zaktualizował i... po kliknięciu start ekran robi się czarny po czym wywala proces do pulpitu, fora WoT są zawalone lamerstwem, także nie chce mi się przez przebijać przez to szambo i liczę na to, że ktoś może mnie nakierować na przyczynę/rozwiązanie problemu

 

Win 10 Pro, nV 355.82

 

PS próbowałem "jako administrator", z samego execa itp itd, re-instalki nie robiłem

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, to tak działa. Mi wczoraj wieczorem szło naprawdę nieźle czego dowodem jest powyższa bitwa. Wcześniej przez dobre kilka dni/tygodni miałem win ratio na poziomie 25%, nawet jak się postarałem i wylądowałem w topce pod względem dmg to reszta dała ciała co skutkowało sromotnymi klęskami.


E:

Hmm aż dziw, że nie było "M" na matildzie a szkoda. Prawie wpadło 8 fragów, prawie...- tomatofest czas zacząć :(

http://wotreplays.com/site/2166924#widepark-spider1987-matilda

Edytowane przez spider_1987
Link to post
Share on other sites

Spajdowi już mówiłem o przypadku kiedy prowadząc 3:1 przepieprzyliśmy bitwę przez capa...

Dzisiaj podobnie, ale przy wyniku 10:6.

Na nieszczęście w obydwu przypadkach grałem zbyt wolnymi puszkami.

Ci ludzie w teamie to jacyś idioci, na łeb, na szyję żeby 100dmg zadać (w pięciu do jednego celu), a że kapują bazę? Kto by się tym przejmował ;)

Link to post
Share on other sites

 

III. Usunięcie Gracza z Klanu:

1. Usunięcie gracza może nastąpić po złamaniu poniższych zasad:

- Obrażania innych graczy jak i Klanowiczów, psucie reputacji klanu.

 

 

IV. Obowiązki i prawa klanowicza:

1. Dbanie o dobre imię klanu. 

 

 

 

 

 

Niestety spuder ale ... 

 

 

 

Będą konsekwencje. :[

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...