Skocz do zawartości

OFFWOT- dyskusja ogólna o grze czyli czołgowy offtop


Recommended Posts

Widzę, że się nieco rozbrykaliście  :>


Ukryty dział nie zwalnia z respektowania regulaminu a przynależność do klanu nie jest równoznaczna z byciem ponad prawem. Zatem żale na magazynki, golda, wady gry, nieogarnięte teamy, najazd wiedźminów czy sraczkę wylewamy tylko i wyłącznie tutaj.


Link to post
Share on other sites

 

 

co mnie rozbija to francuskie wynalazki, których dobre 2/3 nigdy nie widziała nie tylko bitwy ale nawet testów polowych

Nie tylko francuskich, a taki maus, który może miał jeden test w terenie?

Interesuję się historią II wś od lat i to co widzę w tej grze to jakaś paranoja.

Link to post
Share on other sites

Czekamy z utęsknieniem na pociski na podczerwień samonaprawadzające :P

W sam raz dla tych noobów co strzelają ze złota na randomach.

Wczoraj mnie rozwalił gość w premium TD walił z golda w KW-1 chociaż z tego co pamiętam bo miałem tego TD III tier to tamto działko przebijało fajnie i golda mógł odpuścić.

Plagą są goście co walą goldem w KW1s przyprawiając mnie o dławienie się ze śmiechu.

Takie działo a im jeszcze mało...

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Takiej żenady jak wczoraj to chyba nigdy nie zaliczyłem, nie dało się normalnie pograć

Same porażki to jeszcze pikuś, żyłem na mapie przeważnie chyba 2-3 minuty...

Nie wiem o co tu chodzi ale kolejny raz się potwierdza teza że jak za dobrze Ci idzie to tak Cię wmieszają w pomidorów że nie masz szans nic zrobić...

Link to post
Share on other sites

Ubaw też był niezły z gold noobów (po chwilowej frustracji)

Rozumiem że taki AT8 wali w golda do T29, to że inny KW1s wali w mojego KW1s z golda to już się przyzwyczaiłem chociaż to też idiotyzm ale szczytem szczytów był IS3 co w moją biedną, cienką jak papier Vi tierową maszynę walił z premium ammo

Tego to już sorry ale ku.. nie rozumiem. Miał topowe działo i jakby nie strzelił to każdy strzał robi miazgę...

No chyba że przeraził się bo na mapie w moim teamie miałem najwięcej pkt w XVM lol

Link to post
Share on other sites

nie no coś się z tą grą nie tak robi cholera jasna, albo ginę od strzała albo nie jestem w stanie wbić penetracji,

waliłem z wafffe 0725 na wikersie w któregoś AMX'a i na 5-6 strzałów jeden krytyk bez obrażeń, reszta glany, to działo może nie wbija jakiś zabójczych obrażeń, ale ma świetną penetrację i normalnie mogę nawet tygrysa punktować jak się uda przykampić i się cel bokiem/tyłem ustawi

wcześniej cromwell zabił mi kv1s dwoma strzałami...

Link to post
Share on other sites

widzę że masz podobnie jak ja...

przedwczoraj full skupienie i 4 strzały z kilkunastu metrów leciały w niebo prawie a koleś miał chyba 60hp na dobicie

z tymi Cromwella i innym gówienkami mam tak samo

Jak ja nimi grałem a przeciwko KW-1 to przeważnie za zero teraz jak gram KW-1 to chwila moment i mnie nie ma...

Link to post
Share on other sites

Kuźwa żebym znalzł na drodze 100euro to bym się nie zastanawiał

Stara cena: 449,33 

418,75  (99,95 EUR)Zniżka: 7%

Zestaw zawiera:

  • T34, amerykański czołg ciężki VIII poziomu;
  • Löwe, niemiecki czołg ciężki VIII poziomu;
  • 2 miejsca w garażu;
  • złoto: 5 000;
  • konto premium: 30 dni - bonus !!!

Moja żona w zeszłym tygodniu znalazła 200 zł :)

 

Ja na razie gram swoim systemem remisów w hokeju, liczę na to że będzie mi szczęście sprzyjać.

Na razie jest dobrze Brynas w 3 meczu zremisowało dzięki progresji 70zł do przodu.

Żeby nie być gołosłownym

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MTc0MjYwMzI4NDMwMDrMjCBh5ZPrwcFSCpg%3D&kind=MAIN

Dziś postawiłem kolejny remis na Modo za 80 zł jak wejdzie to 150zł na czysto do przodu.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5Mjc0MjYyMzczNDQwMDq5oL0if%2FFy0H2X5Nw%3D&kind=MAIN

Jak nie wejdzie kolejny mecz za 160 na remis i tak do zremisowania podwajając stawkę :P

Proste jak drut :) Trzeba mieć tylko kasę na kolejny zakład.

A to dwa kupony na dziś mam nadzieje że chociaż jeden siądzie

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MzU0MjYyMzUzMTgwMDor4KRyoIzChr7qpME%3D&kind=MAIN

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MjU0MjYyMzUyNjQwMDo1GRa19SPv5M1Zz9U%3D&kind=MAIN

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

no wyjdę na swoje kupon za 30 nie wpadł ale tutaj na 99% weszło

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MjU0MjYyMzUyNjQwMDo1GRa19SPv5M1Zz9U%3D&kind=MAIN

 

w hokeja przegrywali 2-4 już prowadzą 6-4 to kocham po prostu:P

dzień zakończony z zarobkiem 10 zł hehe zawsze coś :P

jutro będzie pięknie jak ten remis siądzie :P

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...