Skocz do zawartości

Pasta termoprzewodząca polecana.


Recommended Posts

Arctic cooling mx-2 lub Gelid GC extreme ,świetne pasty

najlepiej jest albo wycisnąć ją na znak X i przycisnąć i odrazu zamontować chłodzenie albo równo rozprowadzić najlepiej jakąś kartą (najpierw ją porządnie zdezynfekuj żeby nic na niej niechcianego nie było ;) )

i nie rozprowadzaj palcem bo zostaną odciski które będą przeszkadzać w przewodzeniu ciepła

Edytowane przez ViVaDi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak straszna do nakladania nie moglem jej rozsmarowac nawet po wygrzaniu znaczy moglem ale sie zwijala w takie klebki czy jak to nazwac nie szlo jej ani na cpu nalozyc (maly 1155) ani na gpu tam juz wieksza powierzchnia byla ale to samo sie dzialo :/

 

jak cos mam prawie cala tubke mysle ze za 5€ bym ja mogl wyslac od siebie do pl wiec jak ktos chetny to zapraszma na pw

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

nie wiem chudy ale naprawde tragedia ja zawsze pk1 uzywalem kupilem trzy tubki i jeszcze mam w porownaniu do Gelidx to dzien do nocy kropelke robisz pk1 i rozsmarowuje sie karta az milo nie trzeba nagrzewac a tamo ustrojstwo wez przestan sam bylem zly bo myslalem ze spoko bedzie a tutaj taka wtopa

teraz uzywam LU ale do AC mi szkoda jak bede skladal LC to znowu uzyje LU chodz domywanie blokow po niej to przewalona sprawa :/

Link to post
Share on other sites

Kwestia pasty którą dostaniesz, stawiam że data ma znaczenie, mam dwie, kupione w podobnym czasie, jedna się rozsmarowuje ładnie, druga się ciągnie strasznie i roluje.

 

moja 4 letnia pk1 caly czas jest w takim stanie jak nowa ;) zadnych problemow z rozsmarowaniem

Gelid GC Extreme na ziarko grochu (slabo sie smaruje , ale cos kosztem czegos)

 

Mozliwe innych sposobow nie probowalem wole sam rozsmarowywac niz mam zaufac ze sie dobrze rozsmaruje na X czy =

jeszcze przy AC mozna eksperymentowac ale przy LC to dosc klopotliwe w moim przypadku prawie niewykonalne chyba ze zleje sie plyn z ukladu

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

To jak chodzi o gelida to zaraz po nalozeniu musisz szybko rozsmarowac aby srodek byl rozsmarowany bo na boki samo sie rozejdzie . Tylko nie nawal za duzo.

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

 

 

ale naprawde tragedia

 

Używam GC-ex teraz na s2011. Wcześniej zazwyczaj używałem MX-2. Nie ma z tym tragedii. Rozprowadza się trudniej niż MX-2 ale z dołączoną łopatką każdy jest to w stanie wykonać. Nawet jej nie rozgrzewałem. 

Link to post
Share on other sites

ta malo nie zlamalem tej lopaty probujac ja rozprowadzic karta sie nie dalo a co mowic ta lopatka :rotfl: ( nie wiem moze faktycznie darmacz mi cos trefnego wcisnal)

ale naprawde nie dalo sie jej rownomiernie rozprowadzic  :/  tak jak w przypadku np pk1

Link to post
Share on other sites

No nie jest to niemożliwe. Nawet w temperaturze pokojowej da się to zrobić bez problemów tylko wystarczy się przyłożyć. Tak czy owak spamujemy koledze w temacie a on już dokonał wyboru ;) Zamykam. Gdybyś miał inne pytania pisz do mnie na PW to otworzę temat. 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...