Skocz do zawartości

ładnie wyglądające, proste w montażu, tanie chłodzenie


Recommended Posts

czas mam ;) wyszycie napisu to jedna sobota. obicie materiałem dechy to chwila. wyrysowanie olowkiem na dese odpowiednich wymiarów i jej wyciecie to dłuższa chwila. co prawda nie mysle, zebym to zrobił tak szybko, moze miesiac sie pomęcze, moze mi jakieś pomysły jeszcze przyjdą na myśl. jezeli chodzi o wersje ati to ona byla by bardziej "lepsiejsza" jeżeli chodzi o przyszłość. bo pozniej sobie kupie mobo czarne i moze uda mi sie cos znalezc z czerwonymi PCI i ramami. wtedy by sie to ladnie komponowało. czy mozna zdjac swiecidełka z wiatraków i zamontować swoje? ogólnie wzorowałem sie na koledze viewtopic.php?f=44&t=13608

Waham sie midzy tymi dwom a budami: http://www.cooling.pl/silentiumpc-gladi ... ry=107_222 i

http://www.cooling.pl/xigmatek-midgard- ... ry=107_213 . obydwie sa ladne, czarne w srodku ale silentinum ma taka wystajaca blaszke na ktorej ta deche mozna by zamocować. i jest tanszy :wariat: jeszcze przejrze review na yt, moze tam bedzie to szerzej pokazane.

Link to post
Share on other sites

aha czyli nie jest tak źle ;) a jezeli chodzi o montowanie oswietlenia to sa jakies problemy? wyszywanie moze zlece jakiemus pro gamerowi, bo ja probowałem wyszyć taki trojkacik normalnie jeden cm2 i to nie jest takie proste :wariat: myslicie, ze jak to dam do jakiegos progamerowskiego krawca to mi wyszyje ATI/Nvidie?

EDIT: Temat juz sie zrobił o moddingu. Proszę o przeniesienie właśnie tam tego tematu jeżeli to możliwe. Dziękuje.

Link to post
Share on other sites

tzn wzialbym jakas nie przezroczysta tasme i okleił miejsce gdzie to ma byc, powiedział bym jej wszystko, dał zdjęcie. jak nie bedzie takie, jakie jej podałem to zwrot pieniedzy i do innego ;) myslicie, ze kawałek obicia do billarda bedzie odpowiedni? albo gdzie kupowac materiał na to wszystko.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...