Skocz do zawartości

Gotowy Zestaw czy upgrade wysluzonego?


Recommended Posts

Mam okolo 1600zl, potrzebuje czegos lepszego niz obecny zestaw, gry w ktore celuje to FIFA15, Battlefield 4, CS:GO(150+ FPS?) oraz jesli sie da to niech to cos pociagnie GTA5 ale nie oczekuje tu niewiadomo czego na wysokich detalach. 

Aktualny zestaw: 
Plyta: MSI B75MA-E33(MS-7808)

Zasilanie 350W

Procesor: i3 3220(socket 1155LGA) 3300x4 (2 rdzenie fizyczne)

RAM: 2sloty, 6GB DDR3 wiec tutaj trzeba 2GB wyciagnac zeby wlozyc cokolwiek wiekszego

Grafika: GF GT610 2GB

 

Jesli chodzi o dokupienie samych czesci to myslalem nad tym,
GTX660 http://www.x-kom.pl/p/151176-karta-graficzna-pci-e-asus-geforce-gtx660-2048mb-192bit-directcu-ii-oc-ph.html

i5 3470S http://www.x-kom.pl/p/168294-procesor-core-i5-1155-intel-i5-3470s-290ghz-6mb-box.html

oraz jakims tam 4GB RAMu zeby te minimum 8GB osiagnac

Jestem oczywiscie otwarty na inne propozycje, Wy jestescie tu ekspertami, nie ja.
 

A tutaj sa gotowe zestawy ktore wpadly mi w oko:
http://gamepc.pl/index.php?route=product/product&path=20_59&product_id=199

http://gamepc.pl/index.php?route=product/product&path=20_59&product_id=198

 

Z gory dziekuje za poswiecony czas i Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Rób upgrade zestawu. Śmiało możesz zostać póki co przy 6 GB DDR3. Tutaj trzeba brać nowy PSU a nie ram.

 

W tej cenie możesz pokusić się nawet o R9 280:

 

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Corsair VS 450W 80+ 120mm

Sapphire Radeon R9 280 Dual-X Boost 3GB DDR5 384bit (940/5000)

 

Podaj jeszcze jaki masz monitor, jaką rozdzielczość ? 

Link to post
Share on other sites

dzieki za wszystko ;) milego dnia zycze 


odkopuje temat... 

tak to mialo wygladac:

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Corsair VS 450W 80+ 120mm

Sapphire Radeon R9 280 Dual-X Boost 3GB DDR5 384bit (940/5000)

 

ale zadzwonili do mnie i powiedzieli, nie mamy Sapphire na magazynie, jesli mamy sie wyropbic w pana terminie to proponujemy Gigabyte w tej samej cenie i takich samych parametrach, upewniam sie czy ma takie same parametry, tak ma, zamowilem...

a teraz z ciekawosci patrzylem benchmark jednej i drugiej karty i zauwazylem ze maja troche inna nazwe i Gigabyte ma 3 wentylatory... wszedlem w ich sklep i znalazlem ta karte, jej zapotrzebowanie na moc to 600W a zamowiony zasilacz ma tylko 450...

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=35&products_id=60171

prosze o pomoc z rozwiazaniem problemu zasilacza, moge dokupic nowy ale jak odzyskam pieniadze za zamowiony stary?

Link to post
Share on other sites

Nic nie spalisz. Zje Ci ten zestaw max 400W (w co wątpię). Jeśli tak bardzo się boisz to zawsze w ciągu 10 dni możesz zwrócić towar. Zwrócisz wszystko i zamówisz jeszcze raz z innym zasilaczem :D Albo po prostu zadzwoń jutro do sklepu gdzie kupowałeś, może jeszcze nie wysłali towaru.

Link to post
Share on other sites

I dlaczego to wina zasilacza? :co: Zasilacz jakby nie patrzeć bezpośrednio slotów ramu nie zasila. RAM jest zasilany z linii +3.3V, więc na nim zawsze jest wystarczająca moc dla kości (w tym przypadku aż jednej).  Po 2 jak coś się skopciło przy składaniu sprzętu to nie szukaj winnych tylko dzwoń do sklepu gdzie kupiłeś, że sprzęt nie działa. A tak btw to sprawdź inne sloty ramu i powiedz coś więcej o tym problemie z łaski swojej.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Juz mowie wiecej, bylem w serwisie, Reactor mianowicie, razem z tamtejszym serwisantem sprawdziliśmy wszystko po kolei i komputer, na mocnym zasilaczu odpala sie pod warunkiem ze jeden slot ramy, konkretnie nr2 jest wolny, obie kości sa sprawne ale jesli ktoras wlozymy w ten felerny slot to system nie startuje, i przepraszam za literówki ale słownik w Tel tak poprawia słowa... Jaki waszym zdaniem jest inny powód tego? Moge podlaczyc WSZYSTKIE elementy stare i dalej ten slot musi być wolny żeby odpalić kompa, czyli cos na stale zepsulo ten slot

Link to post
Share on other sites

Ja tez nie wiem jak to się stało bo nie jestem ekspertem ale się stalo, dzialal przed a teraz jesli cokolwiek w niego wloze nie uruchomię komputera, dla mnie wniosek taki ze się spalił.

Komputer złożony wraz z chiefteciem 700W, dzisiaj kupuje jedna kosc RAM 8GB i bede z tym zyl, przeszkadza mi tylko ze buzdzet sie o 400zl podniosl

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...