Skocz do zawartości

Zestaw PC z LC na części


Recommended Posts

To, że proszę o wycenę nie znaczy, że sprzedaję ;)

Chcę wiedzieć, czy wersję 2.0 PCta opłacałoby się kupić z kasy za sprzedaż.

 

i7 4770K (uszkodzony-opisane w worklogu)

MSI Z97M Gaming (żeby zmieścić pompkę z rezem musiałem wyłamać 3 piny w prawym górnym rogu i nie wiem czy nadal jest GW czy nie)

Corsair Vengeance PRO Red 1600 C9 (GW)

EVGA GTX 780 Ti (modowany BIOS + blok LC EK, bez GW)

2x Corsair Neutron GTX 120 GB SSD (GW)

Obsidian 350D

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites

MSI Z97M Gaming (żeby zmieścić pompkę z rezem musiałem wyłamać 3 piny w prawym górnym rogu i nie wiem czy nadal jest GW czy nie)

 

Jak się przyznasz przy gwarancji, że to zrobiłeś specjalnie to na pewno jej nie dostaniesz :D Z resztą i bez tego raczej nie ma ona gwarancji.  To tylko takie info ode mnie, nie robię Ci więcej spamu :D

 

Btw: masz Ty talent do tych kompów: skalpowanie Ci wyszło, ale z uwaleniem czujnika, wyłamałeś piny, prawie jak major co ciskał śrubokrętem po płycie :D

Link to post
Share on other sites

Piny były akurat wyłamane specjalnie. Dobrze, że nie przycisk OC Genie (czy coś), bo w niższej zatoce 5,25" on blokował, a tak 3 piny hyc i działa :D

To ile to to warte ?

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites

Mobo można używać jako podkładki, nie ma żadnej wartości. Cpu może ktoś kupi za jakieś 300zł

 

Jak na gpu nie było plomb to zmieniasz chodzenie, instalujesz oryginalny bios i gwarancja jest (chyba, że po drodze znów coś rozwalisz)

Poza tym evga jako jedyny producent nie robi problemów ze zmianą chłodzenia, wystarczy zmienić bios dla świetego spokoju

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Sorry natsu, ale głupia ta Twoja wycena. Nie powiedziałem, że mobo nie działa. Żadna wartość za 100% sprawne mobo ,które kosztuje 500 zł nowe ?

 

EVGA gw nie ma, bo nie ma tej naklejki na której napisane jest "warranty void if removed".

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites

A co mnie to obchodzi jako potencjalnego kupca? Płyta jest uszkodzona mechanicznie o bez gwarancji. Wołaj za to ile chcesz, ale nikt normalny za sprzęt w takim stanie nie zapłaci dużo. I przestań rzucać fochem bo sam dałeś temat do oceny z uszkodzonymi podzespołami

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...