Skocz do zawartości

Project Extinction Purple


Recommended Posts

Złączki już u Natsu (jeszcze raz dzięki) niedługo będą w PL :)

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/07/1e04c29bee99bc28d85a5ba529d7a458.jpg


Plan działania na następne dni :) oraz mały update co poszło do przodu.

1) Jak już widać powyżej złączki są zostało dokupić tylko kątówki. Rurki 10/14 zamówione :)
2) Zmiana płyty głównej na matx. Kupiłem już Asusa maximus IV gen-z w super cenie :) przy okazji pogoniłem za dobra kasę swoją i5 2500k i dokładając 100zł odkupiłem od kumpla i7 2600k :) więc puki co odpuściłem sobie zmianę platformy poczekam na broadwell lub skylake gdyż do programowania i weekendowego grania to co mam narazie styka w zupełności.

3) Ram albo zostanie ten co mam tylko pomaluję go plasti dipem albo wymienię.
4) Wykonanie czarnego covera z plexi na płytę główną

5) Zakup 2 chłodnic 2x120 + wentylator do nich i jakieś filtry przeciw kurzowe

 

Ps jeśli ktoś będzie zainteresowany będę miał w ciągu najbliższego tygodnia pewnie do sprzedania trochę rzeczy, a mianowicie:
1) Obudowa CM Storm Stryker (puki co zarezerwowana ale klient się nie odzywa więc poczekam do piątku jak nie będzie wolna)
2) 10 sztuk złączek 10/16 monsoon`a białych, 2 sztuki złączek kontowych 45 stopni białe oraz 2 sztuki 90 stopni
3) Chłodnica 3x120 Alphacool NexXxoS UT60 Full Copper wersja biała
4) Przedłużki biało zielone 8pin VGA, 6pin VGA i 24pin ATX
5) Płyta główna AsRock z68 extreme3 gen3
6) 4x bitfenix spectre pro 120mm green led (używane około 4-5 miesięcy)
7) 2x bitfenix spectre pro 120mm white bez diod led (używane około 4-5 miesięcy)
8) 2x nanoxia dx14-700 140mm (używane około 3 miesięcy, potem leżały z rok w pudle)
9) Eenermax cluster 120mm PWM (używany z rok)

10) Fractal design fd-fan-120 (używany z półtora roku pozostałość po obudowie)

Jak ktoś będzie chętny zapraszam na oferty PW na pewno się dogadamy :)

 

Link to post
Share on other sites

Cześć zakupów poczyniona obecnie czekam na dwie chłodnice EK CoolStream PE 240 oraz 4 wentylatory Alpenfohn Wing Boost 2 czarne-toxic green. Nie mogę się tylko zdecydować na płyn waham się miedzy 3 (co wy byście wybrali ? :P ) mianowicie:
1) mayhems aurora silver clear +  uv green dye
2) mayhems x1 uv green
3) mayhems pastel uv lime yellow

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...