Skocz do zawartości

Project Extinction Purple


Recommended Posts

Pastel mam obecnie i chciałbym coś innego teraz :) no ale zobaczymy


Czas na małe podsumowanie planowanych zakupów :) (wszelkie zmiany i uwagi mile widziane)
Blok na proc i grafe zostaje: ek supremacy clean csq, Aquacomputer Kryographics Hawaii
Chłodnice:

Top: XSPC AX 240

Front tutaj jeszcze nie wiem co mi się zmieści szczerze mówiąc wiec albo Alphacool XT45 240 albo HW Labs Black ICE Radiator SR1

Pompa: spróbuje upchnąć kombo te co mam czyli D5 koolance PMP-450 + COV-RP450 + rez 80mm wysoki
Złączki: PrimoChill Revolver D
Rurki: jakieś 13mm

Z bebechów nie wiem czy będę wymieniał zobaczymy jak z kasą będzie na pewno do wymiany mam ram bo do czarnego i zielonego białe kingston fury średnio pasują :P zastąpią je pewnie g.skill tridentx przemalowane na czarno
Jak starczy kasy to płyta zostanie zmieniona na Asusa z97 gryphon + 4690k, jeśli nie to zmienię samą płytę na Asus MAXIMUS IV GENE-Z - ASUS i możne pokoszę się na jakiś cover na nią.
Ogólnie efekt jaki bym chciał osiągnąć to coś na podobę:
http://i.ytimg.com/vi/Hdt2qfbT488/maxresdefault.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak czytam o XSPC AX 240 i widze jeszcze ze ek ma podobne chłodnice CoolStream PE 240 i jest napisane, że moja on dość ciasno upakowane finy i żeby było cicho trzeba do nich naprawdę wentylatorów z ciśnieniem statycznym, myślę nad tymi Phobya NB-eLoop 1000rpm

Ps a tu gada coś innego zupełnie

Edytowane przez Mlody
Link to post
Share on other sites

zastanów się czy na pewno chcesz iść w złączki Primochill'a. One nie są stricte 13mm tylko 1/2", a to jakieś 12,7mm przez co może się okazać, że jak nie kupisz rurek od Primochill'a to zwykłe ekstrudowane rurki 13mm mogą być za duże...

Ja tymczasem ciągle czekam na Barrow'a...

Link to post
Share on other sites

ja (wkrótce...) i natsu postawiliśmy na Barrow'a. Jeszcze masz np. EK: http://emidas24.pl/p/1526/23414/ek-water-blocks-ek-hdc-zlaczka-12mm-g1-4-czarna-chlodzenie-wodne.html chociaż heat z pclaba pisał, że trzeba je mocno dokręcać bo lubią przeciekać...
Wg mnie Primochill ma fajne te złączki. Trzeba jednak zainwestować w rurki od nich, co też jest dość fajne, bo są pakowane każda osobno i nie są porysowane. Z drugiej strony są krótsze niż 2 metrowe odcinki zwykłych rurek do kupienia za grosze w sieci. Za lepszą jakość trzeba zapłacić ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...