Skocz do zawartości

Gtx770 2 dni i już problem


Recommended Posts

Spróbuj w sterownikach Panel sterowania Nvidia-Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu pobawić się sposobem skalowania obrazu. Zmieniając np. tryb skalowania z Proporcji na Pełny Ekran lub zmienić urządzenie skalujące z Monitor na Kartę graficzną(wykonaj skalowanie na:). Czytałem kiedyś, że są problemy w sterownikach Nvidia z obługą niektórych monitorów Dell. Więc dobrzę będzie przetestować inne złącze monitora np. DVI czy i tu problem występuje. Poszukaj w menu monitora ustawień złącza DisplayPort opisanych jako Stream lub SST albo MST i spróbuj przestawić może pomoże prawidłowo wyświetlać obraz.  

Edytowane przez gepardmak
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam nadal to samo po zmianie kabla  z filtrem  ferrytowym dvi -d

 

to wina windowsa po aktulizacji ? te  szumy mogły się pojawić , bo nawet monitor sprawdzałem na innym kompie i  czysty jestem na moim i to samo  różne stery!

Edytowane przez baxwill
Link to post
Share on other sites

Kręcona przez msi producenta. Więcej się nie bawiłem

 

 

miałem palit  gtx770 jetstream  4gb i   gtx770 msi gaming oc i to samo jest

 

Na radeonie hd7770 było okej i integra intela hd 4600 też

 

Monitor Dell p2314h może wadzić się  z geforcem?

Edytowane przez baxwill
Link to post
Share on other sites

Konflikty sprzętowe monitora i grafiki są bardzo rzadkie. Problem występuje tylko z grafikami GTX 770 w takim razie zacznij z innej strony. W graj najnowszy możliwy bios go płyt głównej, może również wgrać nowy bios do grafiki jeśli takowy jest. Jeśli kręcisz CPU zmień ustawienia na domyślne. Agresywne timingi pamięci często powodują problemy ze skalowaniem obrazu a czasami artefakty. Wrzuć pełną konfigurację Swojego zestawu może, problem tkwi w jakimś podzespole np. konflikty dysku SSD z płytą główna albo kiepski nie spełniający wymagań karty zasilacz.   

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...