Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • mój budżet : ok. 2000 zł

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Nie ma znaczenia.

nówka czy używka : Nówka.

preferowany rozmiar wyświetlacza : Od 4.5 do 5.3

preferowany system mobilny : Nie ma znaczenia.

do czego będę używać urządzenia dzwonienie/sms, internet, muzyka, oglądanie filmów,gry

moje najważniejsze wymagania dobra jakość muzyki, dobra jakość wyświetlacza, długi czas pracy, dobry procesor

zastanawiałem sie nad xperia z3 compact ale czekam na wasze opinie czy lepszy jest z2 lub sgs5 ?

 

Link to post
Share on other sites

Wszystkie flagowce mają świetne ekrany,zadowalający czas pracy na baterii i te same procesory,oraz wersje systemu.Różnice tkwią w aparacie(nie uwzględniony w wymaganiach),nakładce systemowej czy designie.Ogólnie najrówniejsza jest Xperia,ale najbardziej poleciłbym One M8,ze względu na najlepszy dźwięk,ultra płynną nakładkę i najlepsze wykonanie.

Link to post
Share on other sites

ale najbardziej poleciłbym One M8,ze względu na najlepszy dźwięk,ultra płynną nakładkę i najlepsze wykonanie.

 

A wykonanie Z2 w czym odstaje od M8?

Z2 po pół roku wygląda lepiej (idealnie) bez noszenia w pokrowcu - a M8 widziałem który był używany DELIKATNIE i ciężko znaleźć miejsce na "tyle" które NIE JEST porysowane.

 

M8 jest ładne ale nie dobrze dobrze przemyślane i wykonane - chyba dlatego dają "kondona" w komplecie bo wiedzą że to jest gó... :-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

G3 jest nieoplacalny... Juz lepiej G2+etui zakupic i zostawic sobie reszte kasy na cos innego. Nie posiada on nic nowego i ciekawego wzgledem dobrego poprzednika, troszke mocniejszy procek z wyzsza rozdzielczoscia, co daje podobne osiagi do G2, a reszta? Praktycznie to samo, tylko numerek inny i troszke lepszy aparat.

G3 mozna by bylo zakupic jakby byl w cenie starszego modelu, dla mnie jest to marnowanie pieniedzy.

Edytowane przez pir4nia
Link to post
Share on other sites

Android:

Galaxy s5 - jest to świetny smartfon fajnie zbudowany. Ma duży przejrzysty ekran świetne kolory, a najważniejsze jest szybki znajomy ma go od dnia premiery i ani razu mu się jeszcze nie zwiesił.

Sony z2 - Moim zdaniem lepszy od S5 ze względu na obudowę. Jest poprostu piękny i elegancki co do sportowego wyglądu S5.

HTC m8 - najlepiej wykonany smartfon z aluminium

Note 3 - duży wyświetlacz 3g ramu prawdziwa bestia tylnia klapka imituje skórę. Rysik potężne urządzenie.

 

Co do androidowców to tu się praktycznie liczy wygląd i jakoś materiałów z jakich został wykonany dany smartfon.

 

Iphone: to tylko 5s Jest poprostu super lecz ma 4,5 cala ekran.

 

WP:

Nokia Lumia 930 nic dodać nić ująć. Używam go i jest rewelacyjny jego płynność działania porównuje z Iphone 5s. 930 ma świetne materiały wykorzystane z których jest smartfon zbudowany.

 

Polecam Ci wejść na kanał youtube i pooglądać recenzje tych telefonów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...