Skocz do zawartości

Jaka karta jest najwydajniejsza do 500-550zł?


Recommended Posts

Witam 

 

Jak w tytule, proszę o propozycje kart w podanym przedziale cenowym, jak najwydajniejsze, mogą być używki z gwarancją.

 

Na razie wyczaiłem r9 270 za ok 450zł, ale może da się wyrwać jeszcze coś lepszego? przesiadam się z gtx650ti boost, więc potrzebuje dość dużej różnicy wydajności.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Edytowane przez rikitiki
Link to post
Share on other sites

Najwydajniejsze używki z gwarancją, jak dobrze i odpowiednio długo poszukasz, to znajdziesz HD7950 <500zł. Jest to poprzednia nazwa kotleta r9-280. Aczkolwiek przy twoim procesorze ta przesiadka nie ma sensu. Dodatkowo twój zasilacz będzie dość mocno obciążony przy tej karcie

A przesiadka z 650Ti Boost na r9-270 też nie jest zbyt sensowna bo wyłożysz dużo kasy a zyskasz jakieś 15% ale tylko w grach niezbyt obciążających procesor.

Link to post
Share on other sites

Najwydajniejsze używki z gwarancją, jak dobrze i odpowiednio długo poszukasz, to znajdziesz HD7950 <500zł. Jest to poprzednia nazwa kotleta r9-280. 

a od kiedy 280tka to kotlet? coś przespałem? światy alternatywne? :D to że żre prąd jeszcze jej kotletem nie czyni

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
a od kiedy 280tka to kotlet?

Od wtedy, od kiedy HD7950 i r9-280 to te same karty ?

 

 

 

W 100% odradzam będziesz miał tylko gorący odkurzacz.

Miałeś tą kartę ? Bo tak się składa że niedawno kupiłem (za 450zł, drożej można kupić lepsze modele więc nie polecam jakoś specjalnie przepłacać) i mogę coś o niej powiedzieć i powiem Ci, że nie masz racji. Może nie jest super cicha bo ją słyszę ale gorący odkurzacz to to nie jest.

http://forum.benchmark.pl/topic/144987-kompendium-chłodzeń-gpu/?p=1567208

Edytowane przez MasterBarti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W 100% odradzam będziesz miał tylko gorący odkurzacz.

 

 

Aż tak źle z tym chłodzeniem?

 

W sumie zależy mi tylko na wydajności reszta schodzi na dalszy plan, jeśli będzie szumieć ale za..... to ok.

 

(za 450zł, drożej można kupić lepsze modele więc nie polecam jakoś specjalnie przepłacać)

 

 

Gdzie kupiłeś za takie grosze?

Edytowane przez rikitiki
Link to post
Share on other sites

Teraz jak będą pojawiać się tańsze to będę sobie w brodę pluł :)

 

A tak szczerze to i tak jestem zadowolony z tej ceny zakupu, nie wiedziałem że za taką kasę można kupić kartę o wydajności r9 280, za którą życzą sobie przeważnie ponad 700zł. 

Edytowane przez rikitiki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...