Skocz do zawartości

007 Quantum of Solace a steam


Recommended Posts

Witam.W dniu 14.08.2014 zakupilem w sieci sklepow  "Biedronka" na wielkim giermaszu gre PC

"Quantum of Solace ".Gra jest dostepna i grywalna tylko w usludze Games for Windows Live. Chcialbym powiazac wyzej wymieniona gre z moim kontem Steam ale niestety klucz aktywacyjny jest nieprawidlowy.Na stronie pomocy technicznej platformy Steam nie ma zapytania dla mojego problemu. Czy mozna by cos zdzialac w tej kwestii czy lepiej dac sobie spokoj ?

Wydawca Activision nie ma juz praw do marki.

 

PS:Pisalem juz do pomocy cdp.pl i dostalem odpowiedz ze  "Pomoc techniczną dla tej gry świadczy jej polski dystrybutor, czyli firma Licomp Empirical Multimedia ".

Od Licomp Empirical Multimedia jak na razie zero odzewu.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ta gra nie jest wcale  obsługiwana przez Steam. Gdyby było inaczej, do dzisiaj dałoby się ja ściągnąć. Np. Batman Arkam City pomimo, że ściągane ze Steam, i tak wymaga połączenia z GFWL. Tak więc, nie widzę sensu łączenia ze Staemem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

witam mam problem z steam, kupilem gre football manager 2012 i podczas instalacji tzn proby musze polaczyc sie z steam ale gdy probuje pisze: steam chwilowo nie dostępny... i tak od rana mam na stacjonarnym kompie jak i laptopie.Wiecie o co chodzi moze?

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...