Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna do 150zł? to nie żart


Recommended Posts

wypraszam sobie nie ma takiej tragedii :D ja kupilem UZYWANEGO KIEDYS 8800 gt z tym lepszym chlodzeniem koles uzywal 2 lata ja uzywam juz hoho przeszlo 4 moze 5 lat gry smigaja oczywiscie nie te z najwyzszej polki na niezlych detalach ... pod koniec sierpnia wyskoczyly mi pierwszy raz krzaki itp itd postanowilem ze skoro i tak gorzej byc nie moze to sprobuje piekarnika i wiecie co smiga mi juz nie wiem ktory 2 albo 3 tydzien i jak mam byc szczery to odziwo grafika cieszy bardziej oko po tym kuchennym zabiegu :)

Edytowane przez flybass
Link to post
Share on other sites

sprobuje piekarnika i wiecie co smiga mi juz nie wiem ktory 2 albo 3 tydzien i jak mam byc szczery to odziwo grafika cieszy bardziej oko po tym kuchennym zabiegu :)

Czyli skoro po piekarniku obraz jest rzekomo lepszy niż przez te pare lat uzywania, to oznacza że te pare lat była dupnięta, nigdy wypiekanie zdrowej karty nie ulepszyło jeszcze... pozdro :)

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

kiedy ja wypiekalem to nie byla juz zdrowa ale nie sposob sie z toba nie zgodzic :) byc moze byla dupnieta ale nie az tak zeby roznica byla razaca a moze tez poprostu zdaje mi sie ze widze roznice :) chodzi mi tylko o to ze w razie nieszczescia polecam ten sposob bo naprawde dziala :) ale dosc off topow bo zaczynam siac chaos :)

Link to post
Share on other sites

O, zapomniałem że masz nisko profilową obudowę, wybacz :P, to może warto by w jaką Z3 zainwestować? Wiem jak to jest z finansami na modernizacje kompa etc. Sam odkładam co mogę ;P W miesiąc kupiłem Zasilacz, Procesor, Chłodzenie do Proca plus pasta Arctic Silver i teraz dojdzie Karta, pomyśl o odłożeniu jakiejś sumki :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...