Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Serdecznie


 


 Lumia 625 mam ją od wczoraj i jest to mój pierwszy telefon na windowsie, trochę zawiedziony jestem brakiem korektora, trochę cichym telefonem, jakość ekranu du*y nie urywa ale zobaczymy jak dalej pójdzie.


 


Mam problem z ustawieniem swojego dzwonka, wrzuciłem swoją muzykę na kartę pamięci i nie czyta jej w ustawieniach a w odtwarzaczu widać kawałki.


 


Aktualizuje się tylko poprzez telefon Windowsa ? 


 


Pytam bo to moje początki i nie chce się zrazić ;)


Link to post
Share on other sites

Equalizer znalazłem ale dopiero mogę nim " bawić się " gdy słuchawki podłączę, bez słuchawek telefon cichy i jakość smutna.

 

Rozumiem, że całych kawałków nie mogę tam wrzucić i muszę docelowo przerabiać ?

 

Napiszesz coś więcej o tych programach ?

 

Coś powinienem zrobić, wiedzieć, żeby usprawnić jako laik swoją Lumie ?

 

Do łączenia się z komputerem potrzebny mi jakiś program czy wystarczy tak jak robię poprzez usb i wyskakuje mi dysk.

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

Kupiłem ją przed wczoraj i mocno zawiedziony jestem, głośnik który gra gdy ktoś dzwoni bądź muzyke puszczam z tyłu jest cichy i kiepsko jakościowo - gdy telefon leży cicho słychać, aparat robi rozmazane zdjęcia, bez rewelacji wyświetlacz jest na moje ok jest gorszy niż w 520 - myślałem, że to wszystko to wina oprogramowania starego ale gdy przez telefon chce zaktualizować to mówi mi, że mam najnowsze oprogramowanie.

 

Z całymi piosenkami muszę spróbować raz jeszcze ale robiłem tak i nie udało się.

 

Dziękuje Wam za stronki sprawdzę na pewno.

 

Poczekam parę dni ale rozważam sprzedaż tej Lumi którą kupiłem i poszukam czegoś nowszego - myślałem, że to będzie dobry traf ale niestety dużo minusów znajduję.

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

A mówiłem, byś poczekał miesiąc na L730/735 :)

 

Jeżeli o dzwonki chodzi, to wrzuć sobie muzykę na telefon/kartę, pobierz aplikację "Zrób dzwonek". Możesz sobie przyciąć fragment, który Ci odpowiada, nazwać, zapisać i będzie się pojawiał na liście wyboru gdy będziesz zmieniał dzwonek dla połączeń, sms etc.

Przy pomocy aplikacji możesz "przyciąć mp3" na dzwonek o długości minuty.

Pytasz, czy nie można całych plików mp3 - rozumiem, że chciałbyś domyślnie żeby Twój dzwonek trwał 3-4 minuty. Przecież tak czy inaczej po 30 sekundach ktoś się rozłączy, bądź włączy się sekretarka operatora.

Dzięki aplikacji możesz mieć dzwonek o długości MINUTY(w zupełności wystarczy) w dodatku ustawić DOWOLNY fragment mp3 utworu - gdybyś ustawił całe mp3 to zwyczajnie zawsze grałoby pierwsze 20-30 sekund.

 

Co do wyświetlacza - ta sama rozdzielczość co w 520, a przekątna 0.7 cala większa, więc zagęszczenie pikseli jest mniejsze, co subiektywnie odczuwasz jako gorszy ekran. Aparat nie ma optyki Zeiss'a, więc nie oczekuj cudów.

 

Jeżeli o głośność dzwonka chodzi, to ani w L625, L630 do których mam dostęp czy własnej L720 nie miałem z tym problemu - powiedziałbym raczej że głośność jest uciążliwa. Szczególnie budzika :P

Sprawdź klawiszem głośności czy "dzwonek + powiadomienia" jest na 10.

Jeżeli o samą jakość głośnika chodzi - ten model tak ma - zniekształca. Za to po podłączeniu słuchawek i ustawienie eq pod siebie jest bardzo dobrze.

http://www.image.windowsmania.pl/?di=ALIS

 

Jeżeli chciałeś nagłośnić imprezy okolicznościowe przy pomocy wbudowanego głośnika, to muszę Cię zawieść.

Dodatkowo, jeżeli nie posiadasz żadnej... powiedzmy "obudowy" na tył, to telefon leżąc na plecach (np. na stole) jest wytłumiony. (Szczególnie drewna nie polecam :D ) W przypadku obudowy problem częściowo się rozwiązuje, bo grubość obudowy umożliwia częściowe rozchodzenie się dźwięku.

 

http://allegro.pl/nillkin-nokia-lumia-625-pokrowiec-futeral-etui-i4564140829.html

 

Trochę głupio byłoby się zrazić teraz. Ręczę Ci, że użytkując tę Lumię, a docelowo przesiadając się na wyższy model, jak 735 czy 925 będziesz zakochany.

Edytowane przez vexed
Link to post
Share on other sites

Mistrzu właśnie czekam ale musiałem jakiś tymczasowy kupić telefon niestety nie był to strzał nawet w 8semkę..

 

Co do aplikacji już się nią bawiłem przydatna.

 

Właśnie jak ktoś dzwoni to za przeproszeniem du*y nie urywa - na słuchawkach owszem, jest w porządku ale nie tak bardzo jak miłem w poprzednim HTC One m7 :)

 

Jestem dosyć bardzo zrażony ale zarazem zaciekawiony, póki co będę korzystać - nie mam wyboru, spróbuję wystawić na allegro i zobaczymy, będę pisać do Ciebie na priv jak sprzedam ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...