Skocz do zawartości

WATCH DOGS


Recommended Posts

Ktos na forum ostatnio cos o tym pisal ze niby ludzkie oko widzi max 30 pare fps czy jakos ... mozna sie smiac albo plakac ;) jak cale zycie gra sie na kalkulatorze... to i moze te 5fps ujdzie.

Edytowane przez GoingMad
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To samo chcialem powiedziec ale niektorzy moga miec 15fps i oni nie widza roznicy;D taki typ ludzi:)

 

Rozumiem że ty nie widzisz różnicy między 15fps a 30fps? Po za tym w komentarzu wcześniejszym zaznaczyłem że dziwne jest to że gracz Nowaj mimo mocnego sprzętu na low miał te przycięcia co parę sekund których ja na swoim sprzęcie nie doświadczyłem.

 

@UP

Jeśli dla Ciebie 30FPS jest płynne to chyba nigdy nie grałeś w grę na 60FPS+ :x

 

Nie zachwalałem gry w 30fps i nie wspomniałem że gram płynnie tylko wyraziłem swój zachwyt nad tym że mogłem przynajmniej w tylu klatkach pograć nie mająć pokazu slajdów. Czytajcie ze zrozumieniem.

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

A wiesz co znaczy stop klatka co parę sekund a granie bez stop klatek co parę sekund w 30fps? Czy masz jakiś problem z rozróżnieniem czy gra ci sie przycina czy chodzi niezbyt płynnie w 30fps bez przycięcia co parę sekund? Przeliterować ci? Czy już rozumiesz?

 

P.S.

To że masz dobry sprzęt nie obliguje cie chłopie do robienia idiotów z ludzi którzy różnice miedzy względnie płynnym graniem w 30fps a przycinaniem sie co parę sekund obrazu potrafią odróżnić

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

Czlowieku nie mozliwe ze grajac w 30fps nie miales zadnej przyciny . A tak pisales...

 

Człowieku przy 30fps da sie grać niezbyt płynnie ale gra nie ma stop klatek o których pisał gracz który miał stop klatki na ustawieniach low! Dalej nie rozumiesz? Czy tylko ja czytam to co on pisze czy może jest ktoś kto jest w stanie mu to wyjaśnić? :/

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

Wiesz co to przyciecia ? A no tak jak sie z nimi gra cale zycie to i sie ich nie zauwaza... Gralem u kuzyna w bf4 na gf 9800 i na low mial 30-40klatek ale to nie znaczy ze nie mial przyciec (czyli milisekundowych zawiech ekranu) jak masz te stale 30fps to napewno musiales miec zwiechy nawet lepsze karty maja je w WD... nie wiem do czego ty chcesz tym gadaniem dojsc. Przyciecie czyli fps spada do 0 na milisekunde lub wiecej to juz sie nazywa przycieciem .

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Wiesz co to przyciecia ? A no tak jak sie z nimi gra cale zycie to i sie ich nie zauwaza... Gralem u kuzyna w bf4 na gf 9800 i na low mial 30-40klatek ale to nie znaczy ze nie mial przyciec (czyli milisekundowych zawiech ekranu) jak masz te stale 30fps to napewno musiales miec zwiechy nawet lepsze karty maja je w WD... nie wiem do czego ty chcesz tym gadaniem dojsc. Przyciecie czyli fps spada do 0 na milisekunde lub wiecej to juz sie nazywa przycieciem .

 

Zostawiam cie z twoim rozumowaniem. Skoro wiesz lepiej jak gra mi chodzi to sens tej rozmowy jest żaden.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...