Skocz do zawartości

WATCH DOGS


Recommended Posts

To jest coś nienormalnego, że Wy macie takie problemy z Watch Dogs. Ja na maksa, rozumiem przez to Ultra tekstury i czasowe SMAA, przeszedłem całą grę i jakoś nic specjalnie mnie nie rozpraszało. Czasem coś chrupnęło jak zapierdzielałem na full speedzie autem przez centrum albo wgrałem moda TheWorse 1.0, który daje całkiem sporo efektów dodatkowo obciążających procesor. Ale nawet na takim dziadku i7 930@4GHz lajtowo te 25 klatek było minimum choć przyznam, że bez tych ulepszeń grało mi się zdecydowanie lepiej. Bez moda grafa idzie na 100% i jest ponad 40fpsów podczas jakiejś zadymy czy coś. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że obraz był bardzo płynny, mimo że te stałe 60fps w cholerę ciężko utrzymać. Ewentualne spadki mogą też być spowodowane tylko 6GB ramu.

 

Sterowniki najnowsze?  :wariat:

Link to post
Share on other sites

To jest coś nienormalnego, że Wy macie takie problemy z Watch Dogs. Ja na maksa, rozumiem przez to Ultra tekstury i czasowe SMAA, przeszedłem całą grę i jakoś nic specjalnie mnie nie rozpraszało. Czasem coś chrupnęło jak zapierdzielałem na full speedzie autem przez centrum albo wgrałem moda TheWorse 1.0, który daje całkiem sporo efektów dodatkowo obciążających procesor. Ale nawet na takim dziadku i7 930@4GHz lajtowo te 25 klatek było minimum choć przyznam, że bez tych ulepszeń grało mi się zdecydowanie lepiej. Bez moda grafa idzie na 100% i jest ponad 40fpsów podczas jakiejś zadymy czy coś. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że obraz był bardzo płynny, mimo że te stałe 60fps w cholerę ciężko utrzymać. Ewentualne spadki mogą też być spowodowane tylko 6GB ramu.

 

Sterowniki najnowsze?  :wariat:

Stery najnowsze, 25 klatek to raczej nie plynnosc;]

Na jednym GPU chodzi nawet ok ta gra ma chyba problem z Multi GPU

Link to post
Share on other sites
25 klatek to raczej nie plynnosc;]

 

Zgadzam się ale jest to sukces dla procesora, który miał premierę 4 lata temu. Zaznaczam, że to było z finalnym modem TheWorse, który obciążył mi wszystkie wątki. Żadna giera nie wygrzała mi cepa tak bardzo jak właśnie WD w takich warunkach. Na fabrycznych ustawieniach Ultra tak jak piszę - >40fps, jedno GPU, bez popadania w skrajność - gra się przyjemnie. Obstawiam 3GB pamięci na karcie (ultra tekstury) i crossfire.

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites
 

Zgadzam się ale jest to sukces dla procesora, który miał premierę 4 lata temu. Zaznaczam, że to było z finalnym modem TheWorse, który obciążył mi wszystkie wątki. Żadna giera nie wygrzała mi cepa tak bardzo jak właśnie WD w takich warunkach. Na fabrycznych ustawieniach Ultra tak jak piszę - >40fps, jedno GPU, bez popadania w skrajność - gra się przyjemnie. Obstawiam 3GB pamięci na karcie (ultra tekstury) i crossfire.

 

No wlasnie mam 3gb na klarcie i crossfire dlatego pisze

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

Ja u siebie na gtx 780 TI na ultra mam od 60-200 fps nic ponizej , u ciebie problemem jest chyba crossfire ktory blokuje sie nawzajem , czekac na stery lub update gry.

lol u ciebie to wszystko za*******e Nowaj ma taka sama karte i sam sie wypowiedzial ze scinki sa:)

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja u siebie na gtx 780 TI na ultra mam od 60-200 fps nic ponizej

 

:rotfl: 

 

Raczej 60-20. Gra chodzi dobrze, ale tak jak wspomniałem - co kilkanaście sekund niesamowicie muli. Nie ma znaczenia na jakich ustawieniach i co dzieje się na ekranie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też mam WD z modem i na 4670K+gtx770 śmiga na ultra bez łaski bez jakichkolwiek przycin.

Fakt że ram: 16gb ale to raczej bez różnicy 8 czy 16.

Na synchro 30kl stałe bez synchro 50-60

 

Jakbyście mi poradzili jak przejść murzyna w 56% gry (tego w zbroi) to bym grę wskrzesił.

 

 


 

 

co kilkanaście sekund niesamowicie muli. Nie ma znaczenia na jakich ustawieniach i co dzieje się na ekranie. 

 

 

Wyższość ddr3-2400 nad ddr3-1600 ??

Edytowane przez Nowaj
Wulgaryzmy.
Link to post
Share on other sites
lol u ciebie to wszystko *****iscie Nowaj ma taka sama karte i sam sie wypowiedzial ze scinki sa:)

 

 

Az ci kiedy filmik wrzuce  ^^

Moze i malo gralem ale nie mialem ani jednej scinki (chyba ze samochodem sie rozpedzisz na maxa ale to normalne) inaczej 0 scinek.

 

 

co kilkanaście sekund niesamowicie muli
 

 

Ja nic takiego nie zauwazylem 

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Az ci kiedy filmik wrzuce  ^^

Moze i malo gralem ale nie mialem ani jednej scinki (chyba ze samochodem sie rozpedzisz na maxa ale to normalne) inaczej 0 scinek.

 

 

 

 

Ja nic takiego nie zauwazylem 

Nie wiem moze nie obsluguje ta gra CF bo ta konfiguracja kart co mam we wszystkich innych tutylach przewyzsza 780ti, tylko jeszcze mi nie mow bzdur ze masz wygladzanie na x8 ? ;D

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

Ja na moim sprzecie i zapięciu jednego patcha na ładniejszy wyglad cisne na high/ultra bez lagów ;) to nie wiem czemu wam zacina na lepszym sprzecie :D

 

Też nie rozumiem tych lagów u kolegów. Potwierdzam.

MSAA*2 do płynnego grania, TXSAA*2 też daje rady ale są momenty spadków.

 

Jak się ma zasyfiony komputer portalami z paniami to później lagi są  :wariat:

Link to post
Share on other sites

Też nie rozumiem tych lagów u kolegów. Potwierdzam.

MSAA*2 do płynnego grania, TXSAA*2 też daje rady ale są momenty spadków.

 

Jak się ma zasyfiony komputer portalami z paniami to później lagi są  :wariat:

jak można zasyfić komputer portalami z paniami? ściągasz na dysk strony?

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak można zasyfić komputer portalami z paniami? ściągasz na dysk strony?

 

Nie , nie ściągam. Bo po co ?

Już mnie nauczyło - backup SSD świeżo po instalacji , backup raid również po instalce.

Jak coś zaczyna się syfić -odzyskiwanie.

Wtedy mam 100% pewności że gry będą chodzić prawidłowo i max tego co sprzęt oferuje.

Sprawdzone na 100%

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Optymalizacja WD to śmiech na sali. U mnie przycina co kilkanaście sekund. Nie ma znaczenie, czy na ultra, czy na low - jeden pies.

 

To dziwne. Ja mam bardzo słabego kompa i myślałem że nie mam po co instalować. A jednak na Core2Quad 4x2.33, hd7750 1GB i 4 GB RAM poszło mi na low bez wodotrysków ale całą gre przeszedłem w 30fps i nie miałem żadnych przycięć. A i tak z grafiki zadowolony byłem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...