Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

1. Czyli gorszą paste kupić? zlinkuj coś bo ja na tym kompletnie sie nie znam ( czy w ogole nie kupywać?)

Nie kupuj wcale, bo masz pastę nałożoną na chłodzenie, które jest dodawane do procka.

 

 

2. Jak dojść do tego poprawnego podkręcenia (tzn ile ghz ?) nie wiem 3,6 ghz będzie ok?

3,6 zrobi na pewno, licz się z wynikiem 3,9 - 4,0 GHz. 


 

 

ale w prawdzie jeśli LPT  jest od drukarki to mam dylemat

Drukarki masz też na USB.

 

 

V1 nie ma tego wejścia w ogóle?

Dokładnie.  

Link to post
Share on other sites

Dokładnie swoją drukarke mam na usb czyli aktualnie koszyk wygląda tak : http://www.morele.net/inventory/info/suudyg/ - 1045 zł z przesyłką

 

Jeszcze pytanko  - te wejście LPT do czego może jeszcze służyc ? (chce wiedzieć czy by mi był potrzebny)

 

Procesor będe chciał podkręcić na 3,7ghz - 3,8ghz bo na 4.0 nie chce zbytnio ryzykowac by sie spalił czy jakieś inne problemy, na 3,8ghz bez dodatkowego chłodzenia na spokojnie da rade? (i na tej płycie głownej?)

 

Wszystko będzie robił jakiś informatyk z sklepu komputerowego w moim mieście bo ja na tym sie nie znam i płyty głównej nie umiem montować.

 

Cos tutaj czytam o aktualizacji biosu, rozumiem, że mi to nie jest potrzebne ?(do OC)

Edytowane przez karolewskyy
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeszcze pytanko  - te wejście LPT do czego może jeszcze służyc ? (chce wiedzieć czy by mi był potrzebny)

Bodajże niektóre kasy w sklepach korzystają z tego złącza, ale poza tym jest ono praktycznie bezużyteczne (stare i ogromne, więc producenci odchodzą od tego rozwiązania).

 

 

Procesor będe chciał podkręcić na 3,7ghz - 3,8ghz bo na 4.0 nie chce zbytnio ryzykowac by sie spalił czy jakieś inne problemy, na 3,8ghz bez dodatkowego chłodzenia na spokojnie da rade? (i na tej płycie głownej?)

Nie spalisz go, bo od tego są odpowiednie zabezpieczenia. 3,8 GHz powinien zrobić bez problemów.


 

 

Cos tutaj czytam o aktualizacji biosu, rozumiem, że mi to nie jest potrzebne ?(do OC)

Aktualizacja jest potrzebna, żeby ten CPU w ogóle odpalił na H81. Dla pewności dopisz w komentarzu, żeby zaktualizowali BIOS. 

Link to post
Share on other sites

z tego co tutaj wyczytałem w komentarzach to by zrobili aktualizację biosu to trzeba kupic usługe "Montaż komponentów - zestaw komputerowy (od trzech elementów)" co kosztuje 61zł aktualnie

 

Nie wiem czy to prawda nie orientuje sie ktoś jak to tam wygląda? Jest to coś trudnego, długo sie takie cos robi?

Link to post
Share on other sites

Spytałem ich o to wczoraj, jeszcze nie odpisali, możliwe, że do nich będę dzwonił. Prawdopodobnie dziś wieczorem będe to zamawiał jeszcze zastanawiam się nad tym r7 250x a R7 260X - różnica ~50zł, warto kupić tą 260x? będzie znaczna zmiana?

bo raczej za 50zł to lepszego procka nie kupie niż ten?

to by było http://www.morele.net/inventory/info/lrkKDn/    - 1100zł z przesyłką

Edytowane przez karolewskyy
Link to post
Share on other sites

Jeszcze mi nie odpisali :/

btw. to co podałeś test, to jest wersja 2gb więc bedzie mniej fps,:/


@ update

 

Zamowione z R7 260X, tylko pytanie, dobrze zrozumiałem? nie mam przesyłać hajsu poki nie będzie gotowe zamowienie? bo myslalem ze odrazu hajs przesylac 1 raz sie z takim czyms spotkalem


Wszystko chula srednio 160-170 fps a ogolnie miejscami od 140 do 220, tak jak chciałem.

 

Dzieki za porady, napewno kiedyś tu wróce, choć jeszcze tutaj bede witał bo mam problem z podkręceniem

 

jakby ktoś wiedział : http://forum.benchmark.pl/topic/145393-pentium-g3258-h81m-p33/

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

i zawitałem ^,^
Witam po 4 miesiącach użytkowania.

 

Z zestawu jestem ogółem zadowolony,  tak jak pisałem ponad 170 fps na cs go nie schodzi nizej juz teraz. 

 

Jednak dziś dostałem blue screena (drugi raz, pierwszy z tydzien temu) o kodzie : a0000001,  z tego to czytałem to powinienem zmniejszyć taktowanie rdzenia? (podkręcony na 3,9ghz na standardowych ustawieniach), jeśli tak to na ile? 3,8 tylko wystarczy? Jeśli nie, to ktoś wie w czym problem?  Piszę tutaj ponieważ moze ktos będzie wiedział więc chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu. Jeśli nie to napiszę gdzieś indziej ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...