Skocz do zawartości

Głośniki 2.0 do komputera ~150zł


Recommended Posts

Witam

 

Wczoraj padły mi głośniki w komputerze stacjonarnym, dokłądnie model Logitech X-140 (5W RMS, 80Hz–18kHz). O ile dla mnie to nie problem bo gram na słuchawkach, to dla dziecka i żony już jest :) Szukam czegoś podobnego w granicach 150zł

 

Budżet~150zł

Czego potrzebujesz?Głośniki 2.0

Przeznaczeniemuzyka, filmy

ŹródłoCreative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty
Oczekiwaniapoprawnego dźwięku bez tzw trzeszczenia i pierdzenia
Inne: koniecznie czarny kolor

 

Zastanawiałem się nad  Logitech Speakers Z130, Creative INSPIRE 2.0 T12. Macie jeszcze jakieś propozycje?
 

Link to post
Share on other sites

Polecę Ci trochę starszą propozycję. A mianowicie Logitech X140. Znajdziesz je jeszcze na wielu portalach sprzedażowych i pewnie jeszcze nawet nowe sztuki znajdziesz. Dlaczego polecam? Bo mam. Kupiłem sobie po nich Creative A550 spodziewając się przeskoku w jakości dźwięku, a tu nic z tego. Jeżeli nie potrzebujesz głośnego sprzętu a kompromis pomiędzy jakością dźwięku a miłym dla ucha basem jest dla Ciebie ważny to polecam ten model.

Link to post
Share on other sites

Właśnie X140 miałem wcześniej. Padły po 4 latach użytkowania. Ciekawostką jest to że po rozkręcenie nie mają po 2 głośniki na kolumnę tylko po jednym (ten górny). Drugi głośnik (dolny) jest po prostu atrapą. Natomiast elektronika jest bogata więc można uznać je za dobry produkt w dobrej cenie. Myślałem że po tylu latach znajdę coś lepiej brzmiącego :)

Głośniki będą też wykorzystane do TV - planuje kupić telewizor LED 3D, gdzie opinie o wbudowanych głośnikach są niezbyt dobre. Myślałem o MicroLab SOLO6C ale kosztują ~500zł a to za dużo....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...