Skocz do zawartości

Nowa mysz do FPS (100 zł)


Recommended Posts

§  Budżet: 100 zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Kinzu V2 (wiem, badziewie)


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus 345x260


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400 DPI, sens około 2-2,5, w windowsie 6/11 z wyłączoną precyzją


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: CSGO 800x600 ~50cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): we wszystko, ale myszkę szukam ze względu na FPS (CSGO i 1.6)


§  Ile przycisków używasz w myszce: dwa plus scrollowy


§  Chwyt: palm


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2, jeśli to ten, w którym mam na myszce wskazujący i środkowy. Pozostałe poza myszką)


§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 12,5 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: poprzednią jestem powiedzmy, znużony. Jest już stara i w dodatku skacze scroll.


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): myszka obowiązkowo symetryczna, nieważne przyciski boczne (nawet niewskazane). Mam małą dłoń, więc szukam niewielkiej myszy.


Edytowane przez bolu1991
Link to post
Share on other sites

 

§  Budżet: 100 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Kinzu V2 (wiem, badziewie)

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus 345x260

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400 DPI, sens około 2-2,5, w windowsie 6/11 z wyłączoną precyzją

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: CSGO 800x600 ~50cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): we wszystko, ale myszkę szukam ze względu na FPS (CSGO i 1.6)

§  Ile przycisków używasz w myszce: dwa plus scrollowy

§  Chwyt: palm

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2, jeśli to ten, w którym mam na myszce wskazujący i środkowy. Pozostałe poza myszką)

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 12,5 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: poprzednią jestem powiedzmy, znużony. Jest już stara i w dodatku skacze scroll.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): myszka obowiązkowo symetryczna, nieważne przyciski boczne (nawet niewskazane). Mam małą dłoń, więc szukam niewielkiej myszy.

 

Poczekaj na Kinzu v3

 

http://steelseries.com/products/mice/steelseries-kinzu-v3

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...