Skocz do zawartości

Huawei-P7/Samsung Galaxy S4 Mini/LG G2 Mini/Samsung Grand 2 LTE


Recommended Posts

Cześć wszystkim, dziś chciałbym zadać pytanie, które brzmi następująco - który z tych telefonów jest najlepszy?
Cena na prawdę nie robi różnicy, ponieważ wybieram w abonamencie - każdy jest za 3 lub 30zł.
Oczywiście wiem, że powiecie "napisz, do czego chcesz używać tego telefonu", ponieważ jeżeli do filmów, to najlepszym wyborem będzie największy ekran (a więc Grandis) itp. itd. Jednak ja mam zamiar używać telefonu do wszystkiego, a więc: do dzwonienia i pisania oczywiście, przeglądania stron internetowych, słuchania muzyki, do zdjęć, do filmów, do gier i tym podobnych czynności, a więc jestem bardzo przeciętnym użytkownikiem.
Dlatego ja pytam, który jest najlepszy pod względem bebechów. Na komputerach trochę się znam więc oczywiście wiem, że im więcej RAM'u czy rdzeni w procesorach tym lepiej, jednak już na reszcie typu wersja Android'a/przekątna ekranu/procesory (te w telefonach) kompletnie się nie znam. Dlatego chcę się zapytać, który z nich ma np. wytrzymalszą baterię, rzadziej się będzie zacinał, będzie miał przystępniejszy interfejs, czy który będzie lepiej grał przy dobrych słuchawkach.
Czekam na odpowiedzi

Edytowane przez DanteGamer
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie LG G2. Wydajny, ładnie wykonany, ekran full hd kolory ostre jak brzytwa, bateria zaskakująco wydajna jak na taki ekran. Jedyny minus do którego można by było się przyczepić to brak slotu karty SD (10gb do dyspozycji) i dla niektórych tylne guziki blokady/zasilania i dźwięku.

Link to post
Share on other sites

Kolega pytal o G2mini nie G2, a ten ma slot na SD, nie ma hd, bateria srednia, jedyne co sie zgadza to czytelny, ostry obraz i wkurzajace guziki na tylnej klapce. Z tych podanych przez Ciebie to i tak raczej bym go bral.

Interfejs mozesz sobie w kazdym fonie na andku zmienic za pomoca Launcherow.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...