Skocz do zawartości

Telefon do 800 zł Net/gry/muzyka


Recommended Posts

Witam,
Obecnie posiadam nokie lumie 520 i jestem dość zadowolony,ale przyszedł czas na zmianę.


Kwota którą posiadam na nowy telefon to 800 zł i to jest max jaki mogę przeznaczyć .


Wstępnie myślałem nad androidem. Ekran 4.5' i więcej, bateria wiadomo jak to w smartach…fajnie aby jeden dzień dawała rade.

Chciałbym także w miarę sensowny aparat, no i to chyba wszystkie moje wymagania.

wpadły mi w oko dwa modele :
Moto G LTE
LG L9 II 


Co możecie o nich powiedzieć ? A może coś innego w tej kwocie ?


Pozdrawiam i dzieki za rady.
 

Link to post
Share on other sites

Na temat Moto G sie nie wypowiadam, L9 II jest dobry (2 mocnerdzenie Krati, ekran hd), juz siedzi na rynku troche czasu, o podobnej wydajnosci sa mlodsze LG G2mini i L90 (4 rdzenie Cortex), z czego w tym ostatnim bateria trzyma najdluzej, nizsza rozdzielczosc od L9 II, ale to jest niezauwazalne, obraz jest wyrazny. Bateria na sms/rozmowach wytrzymuje 2 dni, jezeli uzywasz go nie za czesto to nawet tydzien wytrzyma bateria, w G2mini i L90 aktualizacje sa pewne, co do L9 II to nie wiadomo, ale z pewnoscia beda custom romy. Wszystkie te LG sa porownywalne wydajnosciowo i jakosciowo, aparaty maja dobre, roznia sie malymi szczegolami.

Link to post
Share on other sites

http://versus.com/pl/motorola-moto-g-vs-lg-optimus-l9-ii

Powiem tyle. Motorola miażdży wszystko. Kup i korzystaj nie patrząc na nic innego. Nie istnieje lepszy telefon za tą cene. Zważywszy że możesz sobie porównać ją nawet z Iphonem 5 gdzie i tak Motorola jest wydajniejsza. Sam mam teraz kupić telefon i chyba się już zdecydowałem.

Link to post
Share on other sites

http://versus.com/pl/motorola-moto-g-vs-lg-optimus-l9-ii

 

Powiem tyle. Motorola miażdży wszystko. Kup i korzystaj nie patrząc na nic innego. Nie istnieje lepszy telefon za tą cene. Zważywszy że możesz sobie porównać ją nawet z Iphonem 5 gdzie i tak Motorola jest wydajniejsza. Sam mam teraz kupić telefon i chyba się już zdecydowałem.

No okej więc raczej kupie moto g lte tylko teraz jakie słuchawki do niej z mikrofonem nie drogie ? Często rozmawiam używając słuchawek których motorola w zestawie nie daje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...