Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Szykuję się do zakupu swojej pierwszej nawigacji, nie znam się zupełnie na tego typu 
sprzęcie więc nie wiem na co zwracać uwagę.

Chciałbym kupić do 600 zł nawigację która będzie mieć 5" 
wyświetlacz oraz będą do niej dołączone mapy europy.

Teraz zaczynają się 
schody gdyż nie wiem czy bardziej się opłaca szukania nawigacji z dożywotnią aktualizacją map czy może mapy osobno dokupić? Słyszałem że producenci przyciągają dożywotnymi licencjami po to, by słabsze technicznie modele nawigacji opchnąć nieświadomym klientom. Czy to prawda?
 

Może zamiast nawigacji opłaca się bardziej kupić lepszy tablet z modułem GPS i do niego dokupić mapy?

Mapy europy to zdecydowany priorytet gdyż za niecałe pół roku planuję na dłużej poza granice Polski wyjechać. 

 

Bardzo proszę o poradę i ewentualne polecenie konkretnej nawigacji, jeżeli cenowo będzie delikatnie przekraczać mój próg budżetowy to nic się nie stanie. Po prostu chciałbym się zmieścić w kwocie 600 zł http://www.forumsamochodowe.pl/images/smilies/icon_wink.gif

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

NavRoad Vivo S6 - 6 cali, Bluetooth, transmiter FM, wejście Video do np. Kamery Cofania. W zestawie z AutoMapą w cenie około 600 zł

 

Blow GPS50C - za 500 zł ma mniej funkcji, jest słabszy ale też ma AutoMapę Europa.

Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać że NavRoad Vivo S6 mocno mnie zainteresował, jedyny minus to cena przekraczające średnio 200 zł więc będę w razie czego musiał parę zł więcej dorzucić.

 

Przy okazji sprawdzania ww. nawigacji znalazłem coś takiego:

http://www.x-kom.pl/p/203910-nawigacja-gps-navroad-nexo-mobi-6-dual-sim-automapa-eu.html

 

 

Nadaje się to do czegoś? Cena jest zachęcająca jak na produkt z automapą EU a i od razu można wrzucić kartę sim do obsługi neta.

 

Ma na pokładzie androida więc nie wiem czy będzie bez zacięć działać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...