Skocz do zawartości

Moje Mobo + I7 4790K


Recommended Posts

Bo nie schładza moja żona jest z tych zimnych i toleruje 18 z klimy. Czekamy nadal na wklejenie pics.


A no tak zaraz widze ze musze jasniej. Jest takie urzadzenie co pozwala ci schlodzic pokoj, a nazywa sie klimatyzacja. Na wikipedi poczytaj.

Zamiast pisać bzdury to po tylu godzinach już dawno powinieneś wkleić to co miałeś wkleić i temat by się zakończył.

 

A nie wkleisz bo cię fantazja poniosła.

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzajmy w drugą stronę - 27 to miałem w domu bez klimy w lipcowe upały po 33 stopnie na dworze. Wtedy podzespoły się gotują w budzie (dobre 7 stopni na GPU i CPU więcej niż normalnie).

 

Normalna średnia temperatura pokojowa to około 21 -22 stopnie.

Link to post
Share on other sites

Ta normalna temp to 20-22 stopnie , 15-18 to temp dobre do pracy , grania i nie idzie tak latwo zamulic jak w 25 stopniach . SSy i tak wstawie jak tylko wroce  ;)

Ps jak ktos ma w pokoju 15 stopni to jego sprawa a nie zaraz afere robi  :[

Link to post
Share on other sites

Zmienialem paste wczoraj na gelida extreme i musial ja rozgrzac , dzisiaj beda ssy.

15 stopni... to chyba trzeba mieszkać w piwnicy... albo winnicy

 

Cos ci to da ze bedziesz tak pisal? Ze ty sie wychowywales w 25 stopniach to twoja sprawa ja lubie miec zimno w pokoju przynajmnniej nie choruje.

Link to post
Share on other sites

Ja mam 20-21 bo mam pokój z widokiem na wschód Słońca więc z automatu jest chłodniej bo od 8 rano cień w pokoju. Inna sprawa, że przy 15 stopniach w pokoju wychodząc na dwór to właśnie można się zaziębić w lato. Jeśli jedziesz na klimatyzacji cały dzień w domu by mieć faktycznie te 15*C to ja gratuluję Tobie i Twojemu zdrowiu, ponieważ argument nie choruję jest argumentem wyssanym z palca a jeśli nawet nie to tylko tymczasowo. Prosty powód, jeśli masz na sztywno ustawione 15*C niezależnie od zmian warunków pogodowych na zewnątrz to Twój układ immunologiczny się osłabia i traci siłę na walki z chorobą. Jeśli nie teraz to w przyszłości odczujesz tego skutki. Ja tylko dobrze radzę, ale rób co chcesz tylko potem nie narzekaj na szpitale, lekarzy i długie kolejki do nich...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

12 post czytaj. Bylem w polsce na wakacjach i wtedy kompa zlozylem i tam takie tempy mialem teraz jestem w domu i mam 15-18 ... i 15 post tez tam masz opisane ladnie.

 

Vieworld , nie nie mam na stale 15 stopni w pokoju . Takie temperatury mam kiedy pracuje lub gram ,lepiej wtedy sie mysli i nie idzie zamulic .

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Jesteś dziwny koleś. (Wybaczcie moderatorzy i inni użytkownicy forum, ale muszę to napisać).

Nie znam żadnego człowieka, którego średnia temperatura pokojowa (23-27*C) jakkolwiek przymula.

Przy 15*C w pokoju musiałbym ubrać grubą kurtkę, żeby móc jakkolwiek myśleć.

Wychowałeś się na Syberii czy co ?

 

Przy 18*C już ledwo się ruszam, a tym bardziej myślę, więc mówienie wszystkim, że mniej *C = lepiej jest bzdurą.

Link to post
Share on other sites

Nie mialem neta az do teraz ...http://iv.pl/images/07370792711975345440.jpgUnder stresstesting as well...

http://www.iv.pl/images/02212641960752926844.jpg


Co do Kisla422:

 

 

Jesteś dziwny koleś

-Znasz mnie? 

 

 

Nie znam żadnego człowieka, którego średnia temperatura pokojowa (23-27*C) jakkolwiek przymula.

- To teraz znasz.

 

 

Przy 15*C w pokoju musiałbym ubrać grubą kurtkę, żeby móc jakkolwiek myśleć.

- Ja nie jestem toba... Ty bys musial ubrac gruba kurtke nie JA

 

Przy 18*C już ledwo się ruszam, a tym bardziej myślę

- Ty ledwo sie ruszasz  , Ty ledwo myslisz, NIE JA.

 

 

mówienie wszystkim, że mniej *C = lepiej jest bzdurą.

-Nikomu nic nie wmawiam mowie ze MI  sie lepiej mysli i nie zamulam . 

 

Nie pacz sie na siebie jako na wzor kazdego czlowieka ...

Edytowane przez GoingMad
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Vieworld , nie nie mam na stale 15 stopni w pokoju . Takie temperatury mam kiedy pracuje lub gram ,lepiej wtedy sie mysli i nie idzie zamulic .

 

a to już co innego... przy 15*C osobiście bym nie dał rady ale przy 18*C fajnie się prowadzi auto, ogarnia projekty, pracuje w studiu foto (bez klimy to tam potrafi być czasem i 30*C od lamp..) - muszę chyba w domu zainwestować na przyszły rok w klimę bo w tym roku byłem u sąsiada jak sobie w to zainwestował i mi szczęka opadła... przesiedziałem ponad 12 godzin jednego dnia gdy były największe upały :D

Link to post
Share on other sites

Jak już OT to OT - ja UWIELBIAM temperaturę w pokoju w okolicach 16-17 stopni. Jestem totalnym przeciwieństwem zmarzlucha i jak na dworze jest aktualnie w nocy 12-13 stopni to otwieram okno na całą szerokość i tak śpię, na co dzień maksymalnie toleruje 22 stopnie w domu..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...