Skocz do zawartości

Black&Red Obsidian 350D/450D


Recommended Posts

Nie wiem czy to akurat tylko u mmie ale, jest sciana przy 4.9 ktorej bez 1.4v+ nie przeskoczy (I7 4790k) a tempy jak na kompakta prawilne bo 20-25 w idle 47-56 obciazenie.

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to akurat tylko u mmie ale, jest sciana przy 4.9 ktorej bez 1.4v+ nie przeskoczy (I7 4790k) a tempy jak na kompakta prawilne bo 20-25 w idle 47-56 obciazenie.

 

Wręcz dla mnie to jest nie możliwe abyś z kompaktem miał lepsze temperatury ode mnie z pełnym LC, chyba że mówiąc obciążenie masz na myśli jakąś gre, bo w IBT czy OCCT nie uwierzę

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja na niekręconej i7 4770k mam w starej budzie(z tylko dwoma wentylatorami-wlotowym z przodu i wylotowy z tyłu) na chłodzeniu SilentiumPC Fera 2 po godzinie gry w BF3 60 stopni na rdzeniu przy temp. pokojowej 23-25 stopni.Nie wiem tylko,czy nie dałem ciała przy montażu chłodzenia,albo pasta od SPC jest taka beznadziejna xd I to z kartą HD 7850,więc skrzydeł procek jeszcze nie rozwija.

Link to post
Share on other sites

Nie spamuje , Mowisz ze 

 

Jakby mnie było stać na Devilsa to bym bez problemu (temp., bo każdy wie, że OC zależy od sztuki) zrobił 5 GHz.

 

 

Ja mam jedna z lepszych sztuk (tak mysle 4.6ghz robi na 1.2V) a i tak mam sciane przy 4.9 ghz ktora raczej na wodzie nie przekrocze. Loteria .  Zwlaszcza ze robi mi 4.8 na 1.280v potem 4.9 przy 1.4V+ czyli tempy podchadzace do 100oC

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Powyżej 4.5 GHz testuję tylko możliwości proca, ale teraz trzymam go na 4.5 i 1.38 V i tak myślę będzie na co dzień.


Na stock-u w IBT max. 53*C.


IBT 4.5 GHz 1.39 V - max. 78*C

IBT 4.6 GHz 1.47 V - max. 84*C

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...