Skocz do zawartości

Gtx 770 evga czy r9 280x od asus


Recommended Posts

Witam mam dylemat czy kupno karty graficznej gtx770evga 2 GB będzie dobrym rozwiązaniem gram w gry typu bf4 call of duty i chce uzyskać powyżej 65 fps pisałem już temat na forum w sprawie karty ramu i obudowy kupiłem obudowę zalman z 3 i ram karty nie kupowałem bo po ogladnieciu filmów na youtube mam dylemat i po przeglądnięciu różnych forów myślałem nad gtx770evga bo piszą ze jest wydajniejsza od r9 280x asus i gtx ma physx co będzie dobrym rozwiązaniem pomóżcie mi proszę zasilacz to deus 600W 80 + przepraszam ze nie Do stosowałem się do wzoru ale pisze z telefonu z góry dzięki zapomniałem dodać że bd kupował monitor full HD 1900x1600 czy jakoś tak

Edytowane przez Trust123
Link to post
Share on other sites

Primo,żadna z tych kart nie wygeneruje minimalnego fps na poziomie 65.No chyba że zjedziesz z detalami.

Secundo na Asusa r9 280x bym się nie nastawiał (najbardziej awaryjne z tej serii).Brałbym gtx 770 od Evga.Ewentualnie używkę r9 290.

Edytowane przez chudy131080
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

3gb pamięci własnej,są gry które wykorzystują już prawie 2gb tej pamięci,lepiej już mieć więcej jak 2 gb,na przyszłość,teraz już topowe karty mają po 3gb lub 4gb.384 bitowa szyna jest to szybkość przesyłania,lecz nie zawsze więcej równa się wydajniej.To tak z grubsza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gdybyś zastanowił się nad używką R9 290 to byś mógł spokojnie grać w BF4 na ultra w około 60 klatkach na sekundę :)

Też bym skorzystał z tej opcji. Tu masz np. XFX-a: http://allegro.pl/xfx-radeon-r9-290-4gb-gwarancja-2016-12-26-i4543330657.html na gwarancji do końca 2015 roku. Do tego dokupujesz chłodzenie za 150 zł i masz bardzo wydajną kartę. Sporo szybszą od GTX-a 770. Trzeba korzystać na pokoparkowych wyprzedażach. Już niebawem rynek wtórny się wyczyści.

Link to post
Share on other sites

Mogę ci szczerze polecić 280x w BF-ie daje dużą przewagę nad gtx (mi wyciąga 60-80fps na ultra poza szanghajem). Tylko że w wersji asusa będziesz musiał się nastawic na oc, bo inaczej ta wersja przegrywa z innymi 280x. Ja mam wydanie msi kktóre jest niezwykle ciche, tylko brzęczy/świszczy czy piszczy w grach :/

Edytowane przez Randall282x
Link to post
Share on other sites

Cenowo evga potrafi dość często plasować się bliżej MSI Radeon R9 290 Gaming 4GB DDR5 512bit (947/5000) , lub używke nieref. za ~1000/1100zł , jak taniej to można przemyśleć TRI-X 280X za ~950zł Sapphire ATI Radeon R9 280X Tri-X 3GB DDR5/384bit , lub też użykwe za ~700zł , chyba że się nie pali to możesz poczekać do ukazania się RX 285/285X , gtx8xx , być może portfel na tym skorzysta i jakąś 770 w dobrej cenie kupisz .

Link to post
Share on other sites

Hmm no nie wiem czy Deus 600 W G1 pociągnie MSI Radeon R9 290 Gaming 4GB DDR5 515 bit bardzo bym chciał tą kartę ale w tym problem ze zasilacz da radę ? z procem I 5 4440

Dziękuję za zainteresowanie się moim tematem ;)

Hmm za 1400 zł nie ma lepszej karty ? bo 1400 zł to mój limit już 

na morele jest 100 zł droższa :D


Jednak do place 50 zł i wezmę Asusa jak myślicie da rade zasilacz Edytowane przez Trust123
Link to post
Share on other sites

 

 

Hmm no nie wiem czy Deus 600 W G1 pociągnie MSI Radeon R9 290 Gaming 4GB DDR5 515 bit bardzo bym chciał tą kartę ale w tym problem ze zasilacz da radę ? z procem I 5 4440

Da radę, ale ten zasilacz to, delikatnie mówiąc, bardzo kiepska konstrukcja, więc niewykluczone, że pewnego dnia będziesz zmuszony pożegnać się z resztą sprzętu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...