Skocz do zawartości

G2 vs Nexus 5 vs S4  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który telefon wybrałbyś/wybrałabyś ?



Recommended Posts

Hm... ja osobiscie wybieral bym miedzy Nexusem a G2, SGSow nie lubie, zawsze mialem do nich pecha. G2 z 16 - 32GB pamieci, co prawda brak slotu, ale nie przeszkadza to. Nexus to samo. Procek ten sam w obu, wiekszy ekran w G2 o tej samej rozdzielczosci co w Nexusie, troche lepszy aparat dla G2. Nexusy maja wsparcie bezposrednie od Google i nie posiadaja nakladek, ale nie oznacza to, ze LG odstaje w tyle, gdyz tez maja bliskie kontakty z Googlem. Moim zdaniem lepiej brac G2. Sam sie takim bawie czesto i dziala plynnie, dlugo trzyma bateria, a przy okazji ma fajny ekranik :P

Edytowane przez pir4nia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam G2 w wersji 16GB. Dla mnie minusem jest pamięć i dlatego się go chyba pozbędę. Miałem Arca z kartą bodajże 4GB. Myslalem, że w G2 starczy, ale nowy fon(w dodatku potężny) i apetyt rośnie. Ja bym to przemyślał z 10 razy :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz. Tu już nie chodzi o apki. Po prostu zdjęcie zajmuje koło 3 mb. Filmik minutowy z 300. Szybko to idzie.. Pendrive UI zawsze jakieś rozwiązanie :)

Bateria to na pewno plus. Mi wytrzymuje 1-3 dni (około 5h świecenia wyswietlacza :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

okej dzięki wielkie za rady :) po obejrzeniu telefonów wnioski : nexus średnio leży w dłoni i nie przypadł mi do gustu z wyglądu głównie tył no i słabsza bateria. S4 by mi pasował gdyby nie to że mam S2 i ten wygląd mi się oklepał a btw czwarty samsung z rzędu to już raczej przesada, czas na zmiany :) . Problem jedynie mam ze znalezieniem G2 w wersji 32GB z polskiej dystrybucji ale znalazłem takiego (podobno ale po kupnie to sprawdzę jak się okaże że to nie prawda to zwróce). Jeszcze raz dzięki za rady które były potwierdzeniem moich wcześniejszych spostrzeżeń. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez chmielinho
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...