Skocz do zawartości

Arma 2 +dayz MOD


Recommended Posts

Siema. mam pytanie czy wy tez tak macie ze w Dayz Modzie macie tak malo fps ? 30 i niżej ?

 kurcze szukam po forach ale nic nie pomaga....może wy macie jakieś pomysły hm ?

 

tv samsung 32 cale 1980/1080 60 hz

Win8.1 

catalyst 14.4

Arma 2+Arma 2 operacja arrowhead+Dayz Mod (steam)

 

CPU:FX-8320 + Noctua NH-D14
MOBO:Asrock 970 extreme 4
Gpu:MSI Radeon R9 280X GAMING 3GB 
Ram:Corsair Vengeance 8Gb 1600MHz CL9
HDD:WD Black 1TB
DVD:ASus DRW-24B5ST
Box:SilentiumPC Gladius X80 X6
PSU:Corsair RM 750W
Edytowane przez XxMARIOxX
Link to post
Share on other sites

widze ze chyba jednak nikt mi nie po moze.... a wymieniac procka i plyte z powodu gry co jest beznajdzejnym pomyslem .  sa Fani intela jak i amd . wiec prosil bym bez glupich kemetarzy ze amd to gó*****y procek i tym podobne....

 

dziekuje i prosze o rozwiazanie mojego problemu.

Link to post
Share on other sites

 sa Fani intela jak i amd . wiec prosil bym bez glupich kemetarzy ze amd to gó*****y procek i tym podobne....

 

dziekuje i prosze o rozwiazanie mojego problemu.

To nie taki głupi komentarz, z tego co się orientuję Arma II siedzi na 2 rdzeniach, i lepiej dawała rade na intelach, zresztą zupełnie jak trójka. Mając jakiegoś dobrze wykręconego i5 zapewne miałbyś wyższy framerate ponieważ rdzeń intela jest sporo wydajniejszy od FX-a, aczkolwiek i tak chyba nie ma obecnie procesora który by w pełni dał rade tej grze dlatego musisz się pogodzić i detale obciąć i tyle

Link to post
Share on other sites

no wlasnie chyba nie koniecznie...bo spotkalem sie z roznymi opiniami tak somo jak kolega wyzej pisze ze ma i7 gtx 770 i gra na naj nizszych detalach.  a przy tych parametrach pc powinno byc minimum 40fps.....

 

 

i znalazlem cos takiego https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://steamcommunity.com/app/107410/discussions/14/810939351152195483/&usg=ALkJrhiaGUYvzq3w1NV41iLBnzl6lWbhGA

 

a mam tego samego antyvirusa


a teraz wam powiem ze po usuwalem pliki cfg z army za gralem jeszcze raz i usubolem dayz commandera i mam 40/57 fps . wiec o co chodzi ?? wszystko mam na full i wszystko wlaczone...

 

 

edit

 

a teraz zowu mi fps spadly jak wlaczylem pc. cos chyba mi zle wczytuje....

Edytowane przez XxMARIOxX
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...