Skocz do zawartości

[MULTI] The Crew - seria


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

Przed zakupem The Crew + Wild run skorzystałem z triala bo wielu porzucało tę grę już po 20/30 minutach. Nie żałuję. Mając pada naprawdę nie narzekam na sterowanie. Trudno wymagać aby jakiś american muscle prowadził się z taką łatwością jak choćby Porsche.
Gra wygląda ładnie. Wczoraj udało mi się zagrać dwa wyścigi frakcyjne, których czas przejazdu był w okolicach 2 godzin. Przemierzając mapę natknąłem się niejednokrotnie na bardzo przyjemne widoczki. Zauważyłem również, że w górach gdzie leży śnieg, droga jest śliska i auto leci "bokiem" bez żadnych trudności. Niby oczywiste, ale w wielu grach śnieg był tylko dekoracją. Nie ma problemu z zarabianiem kasy bo ktoś kiedyś zarzucił, że trzeba dużo farmić. Ja tego nie zauważyłem. Nie grałem jeszcze PVP, a przypuszczam, że tutaj jest najwięcej frajdy. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Gra jest zdecydowanie bardzo fajna i świetnie się przy niej bawię.

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Jak dla mnie beta była lepsza niż pełna gra  :wariat:

Chociaż Wild Run zrobił swoje i już było fajnie. Mimo, że gra jest pełna bugów, pazerności Ubi, modelu jazdy na mydle to nie można było jej odmówić jednego - wielkości mapy. Widoki były niesamowite, a tripy z kumplami były ciekawsze czasem niż same zawody. Mam nadzieję, że dwójkę ulepszą bo inaczej nie wróżę tej części sukcesów.

Edytowane przez VectroV
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...