Skocz do zawartości

[MULTI] The Crew - seria


Recommended Posts

Nie wiem czy jest też tak u Was ale auta mają jakąś randomową sterowność. Ten sam zakręt, praktycznie identyczna prędkość, raz przejeżdżam zakręt bez przeszkód a innym razem ląduje w budynku jadąc niemal prosto. Podobnie ma się sytuacja z hamulcem ręcznym.

Link to post
Share on other sites

Mnie zastanawia za to balans aut. Ostatnio po paru minutach spędzonych w poczekalni, dobrało mi PvP z trzema osobami posiadającymi: 458 Italia, MP4-12C i jeszcze chyba Countach. Ja, licząc na szybkie zdobycie $ i PD, trochę sie zdziwiłem, bo sam startowałem jedynie z lekko ulepszonym Skylinem R34 w wersji wyczynowej. No i wyścig sie zaczął, w dodatku trasa z duża ilością prostych, wiec technicznie żadnych szans w starciu z takimi superautami. No i siła rzeczy, powinienem nie mieć żadnych szans z autami mającymi <3.5s do setki. Ale jakiez było moje zdziwienie, kiedy na prostej (!!!) zrównałem sie z Ferrari i Lambo, a na zakręcie, gdzie McLaren z lepsza trakcja powinien nawet po zewnętrznej lepiej wyjsć, wyprzedziłem 12C. I nie była to zasługa jakichś moich dobrych umiejetność, bo szczerze mówiac jeszcze nie przyzwyczaiłem sie do modelu jazdy i nie najlepiej mi idzie.

Link to post
Share on other sites

Nie da się. Ubi to Ubi, uPlay to uPlay. Jedynym wyjątkiem to chyba South Park: Kijek Prawdy, którego się pobiera ze steama  ;)

 

 

 

@Edit

 

Chłopaki mam problem. Zachciało mi się zrobić format z W7 na W8.1 i dzisiaj gra nie chce działać. Właczam grę, po chwili pojawia się okno z grą i od razu bład "Program The Crew przestał działać"

 

Wszystkie sposoby jakie próbowałem, a nie działają:

 

-Odpalenie z zgodnością z W7/W8

-Uruchomienie jako administrator

-Odłaczenie wtyczki od neta

-Wyłaczenie frapsa/Raptra ( Przez te programy kiedyś Grid mi się nie chciał odpalić)

 

Teraz już kompletnie nie mam pomysłu. Na W7 działało bez zająknięcia, a teraz...

 

Sprzęt:

 

C2Q Q8400 2.66GHz (3GHz - wątpie, że to przez podkręcenie skoro inne gry działają)

4GB Ram DDR3

GTX750

 

Jakieś pomysły?

Edytowane przez VectroV
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, istnieje moze wersja demo tej gry ? Zastanawiam sie nad zakupem, aczkolwiek mam juz dosc wysluzony sprzet ( Q8200 i GTS  250)  i nie wiem czy wystarczy on na płynna rozgrywke na minimalnych detalach, dlatego mozliwosc przetestowania jej bylaby bardzo pomocna. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...