Skocz do zawartości

[MULTI] The Crew - seria


Recommended Posts

 

 

jedynie synchronizacja pionowa wyłącozna to zawsze wyłączam bo powoduje spadek fps

 

 

 

i fps ustawiony na 30 stałych mam.

 

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_OkByt09Sr85D4ED3LL9UHiUzw6cg4H5A.gif 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_OkByt09Sr85D4ED3LL9UHiUzw6cg4H5A.gif

Heh mówiłem ze po kombinuje jeszcze z ustawieniami obniżyłem detale i ustawiłem fps na 60, to 60 fps mam

lekie spadki tylko są, ale zamiast msaa x8 dać musiałem na msaa x4, na msaa x8 za duże spadki były tak się nie da grać.

Link to post
Share on other sites

No nie potrzebuje, zresztą nie widać różnicy, ale zawsze sobie testuje ustawienia.

Kurde jak tam zagrać w multi? Bo mam tylko nowa gra którą już rozpocząłem, i tylko mam kontynuuj.

Po uruchomieniu gry za każdym razem, nie ma nigdzie zakładki tryb wieloosobowy czy coś.

Gdzie mam wejść aby zagrać online z innymi?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na Radeonie 270X z fxaa na high mam w małym mieście 60fps i karta się nudzi, włączenie msaax4 powoduje spadek do 30fps i rwanie obrazu. Może nowe sterowniki rozwiążą ten problem bo takie obciążenie nie jest naturalne. Ogólnie gram na ultra poza tym nieszczęsnym msaa i w małych miasteczkach i na odludziach mam 60fps, wjazd do Las Vegas czy NY to spadek do 35-45fps w zależności od natężenia ruchu. Ogólnie optymalizacja niezła. Podczas ~11h rozłączyło mnie z 3-4x z serwerem ale save zapisany. 
Na padzie od X360 gra się mega miodnie. BMW M5 F10 i zaśnieżone serpentyny to jest to :)

Link to post
Share on other sites

@up

 

:hahaha:

 

Ta gra to jedno wielkie multi. Jak nikogo nie widzisz to może coś pomieszałeś w opcjach, bo mi gracze się pojawiają normalnie ;)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21405Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet

 

A z opcjami to tylko graficznymi się bawiłem innych nie ruszałem, co szukać na mapie aby grać w multi bo

wydaje mi się ze gram tylko z kompem

Link to post
Share on other sites

Miałem wczoraj. Po restarcie gry działała jak ma. Ogólnie jak na premiere gry ubi to obyło się bez grubszych problemów. Jedynie pod wieczór serwery siadały pod natłokiem graczy. Optymalizacja jak dla mnie jest na bardzo wysokich poziomie.

 

Jedyne błędy jakie zauważyłem:

 

-Problemy z zaproszeniem znajomego do ekipy

-Resetujący się licznik KM po ponownym właczeniu gry

 

Ogólnie rzecz biorąc jestem więcej niż zadowolony z tej gry  :D

 

@up

 

Właśnie odpaliłem grę i żadnego błędu nie ma. Wszystko działa jak w zegarku :)

Edytowane przez VectroV
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie. Wie ktoś może o co chodzi jak się ludzie pytają czy ktoś aktywował grę na uPlayu czy Steamie? Tą ją było można tam aktywować? W ogóle kod wydawał mi się dziwny, bo wszystkie kody jakie miałem od gier ubi zaczynały się na 3 litery/cyfry, a teraz na 4. Wiadomo coś o tym? Wklepywał ktoś kod przed aktywacją na uplayu? (Tak wiem, jak gra jest ubi na steamie to i tak sie odpala uplay)

Link to post
Share on other sites

@up

Wydaje mi się, że jak wklepiesz kod na uplay to powinno być ok :).

 

Warto w sumie wspomnieć, że The Crew to tak trochę mentalny spadkobierca NFS robionych przez Black Box Studio. Spora część ekipy, która robiła tam przy NFS brała udział w tworzeniu The Crew :D. A Black Box robiło NFSy pokroju Underground czy też Underground 2, jak i Most Wanted.

Edytowane przez Crout
Link to post
Share on other sites

@up

 

Tylko mi nie chodzi o wklepanie kodu na uPlay (bo akurat tak zrobiłem) tylko na steam bo dosyć dużo osób sie pyta gdzie ktoś aktywował...

 

...

 

W sumie coś w tym jest. Tuning mi się podoba, specjalne klasy (tor, rajd, wyczyn, itd), ale niestety sterowania to to po NFS nie ma, ale idzie się przyzwyczaić :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie róbcie mi smaka :P Ja swoją kopię dopiero pogram w niedziele/poniedziałek bo całkowicie wykrzaczył mi się OS po updacie softu Razera. Wczoraj chwilkę pograłem na PS4 u kumpla i bardzo fajnie się śmigało.

 

 

 

Kupiłem tą edycje z Mini Cooperem

Ja też, byłem w dwóch empikach i nie było zwykłej. Na szczęście gra kosztowała mnie jedynie 15zł :D

Link to post
Share on other sites

W moim empiku również tylko te edycje :D

 

A ps , jeżeli chodzi o The Crew na Steam to działa to tak:

 

 

Klikasz te graj na the crew

 

I pojawia ci sie okienko logowania do uPlay , także kupowanie steamowej wersji jest bez sensu.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko :) moze ktos w kilku slowach opisac zabawe z ta gra ?? bo na gameplayach widze ze ta gra to drugie WD i cisniemy na przelaj przez wszystko co sie da ( kukurydze, sloneczniki, zboze) i nawet nas nie zwalnia :/ Nie spodziewalem sie po ubi czegos szalowego no ale bez jaj

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

To jak szybko jedziesz poza drogą zależy od pojazdu, specyfikacja terenowa pojedzie przez kukurydzę niemal równie szybko co po asfalcie ale takie Lamborghini pójdzie max 120-150km/h. Latarnie, płoty i inne elementy zwalniają gracza dość wyraźnie ale znów zależy to od pojazdu, potężna terenówka łatwiej pokona te przeszkody i niemal się nie uszkodzi, za to zaliczenie kilku latarni autem sportowym trochę go sponiewiera. Model jazdy może i arcadowy ale na padziku od X-a daje sporo radości z jazdy. Osoby szukające symulacji albo czegoś na kształt Forzy/GT będą zawiedzeni ale jeśli chcesz po prostu pośmigać ze znajomymi to gierka jest świetna, (jeśli uda Ci się z nimi połączyć)
PS. Jeśli ktoś chce pośmigać razem to mój nick: Jankesdz007 :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...