Skocz do zawartości

[MULTI] The Crew - seria


Recommended Posts

Jak dotąd zrobiłem 1200km. 750km dzisiaj. Model jazdy... Cóż, na pewno fanów symulacji nie zadowoli. Porównałbym go do TDU2, ale ten z The Crew jest minimalnie bardziej naturalny. Powiedziałbym, że The Crew powinno się porównywać z NFS. Graficznie... Czułem się jak w NFS Rivals na PS3 (gram na Ultra). Dźwiękowo... no nawet mi tu troszkę NFSU2 podjechało. Czasami jadąc sobie nocą, driftując czułem się jak w NSFU2. Tuning... fajny, ale nadal królem zostaje NFSU2. 

 

Co do miejsc... wjechałem do Nowego Jorku i nawet nie patrzyłem na mapę. Czułem się dokładnie jak w GTA IV. W Las Vegas... miejscami przypominałem sobie New Vegas ;) 

 

Co do jazdy... mi się jeździ przyjemnie. Pomimo, że zdaje sobie fakt, że po niektórych akcjach już dawno powinienem stać przy bramie do piekieł to tutaj kończy się to ewentualnie stuknięciem barierki (Drift przy 200 jak w NFS ;) ).

Link to post
Share on other sites

Moje wrażenia z tej bety: Grało się nawet fajnie, trochę pojeździłem, pozwiedzałem, pooglądałem. Model jazdy- do zniesienia, choć uważam, że samo sterowanie mogłoby być bardziej czułe, bo auta "pływają" na drodze. Do tego dochodzi dziwne działanie nitro, bo auto nie przyspiesza, nawet na 5 i 6 biegu po użyciu nitra wskazówka obrotomierza wędruje na koniec skali i nic się nie dzieje dopóki nitro się nie skończy :F 

 

Bugi?

 

U mnie działo się tak, że obraz stawał razem z dźwiękiem na kilka sekund, czasami przez to nie dało się grać.

 

Pominięcie filmiku przed wyścigiem zazwyczaj kończyło się tym, że startowałem z jedynki, np. przy 120km/h, auto zwalniało do 60 na maksymalnych obrotach, wrzucało drugi bieg i dopiero zaczynało jechać. Bez pomijania filmiku, startowałem prawidłowo, czyli z trzecim biegiem jadąc 120km/h i mogłem od razu przyspieszać.

 

Jeśli gra działała w 30 FPS to dźwięk zgadzał się z obrazem. Kiedy zdjąłem ograniczenie, gra działała w 30-45 FPS, dźwięk się rozjeżdżał, np. gdy przyspieszałem od zera, to dźwięk silnika był opóźniony. Dopiero przy 2 tysiącach obrotów na obrotomierzu  było słychać dźwięk silnika. Działo się tak na ustawieniach ultra. Kiedy zmieniłem ustawienia na high, miałem stałe 60 FPS. Wtedy z dźwiękiem było ok, zgadzał się z obrazem, nie rozjeżdżał się.

 

Ciekawostka- na ustawieniach ultra miałem jakieś 30-45FPS. Kiedy zmieniłem na high i manualnie przestawiałem wszystkie opcje grafiki na maksa, miałem 60FPS po zastosowaniu zmian  :roll:

 

Co do grafiki- gra jak na moje wygląda tak sobie, mogłoby być lepiej... Ale to tylko beta, może w finalnej wersji będzie lepiej! Oby.

 

Moje SS'y:

 

http://i.imgur.com/Fft2lK9.png

 

http://i.imgur.com/IoFzjT6.png

 

http://i.imgur.com/KTyomfb.png

 

http://i.imgur.com/Iub54f7.png

 

Koniec końców- gdyby nie te błędy, to gra byłaby naprawdę fajna. Tuning, otwarty świat, ciekawe widoki, zmienne otoczenie... Jest na co czekać.

Edytowane przez classicgamer2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Trudno :) ale pogram se pierw kampanie, zawsze tak robię pierw kampanie.

Ale jeśli się okaże ze gra jest strasznie zbugowana jak AC unity i trzeba czekać na

poprawki nie wiadomo ile, to to będzie ostatnia gra którą kupiłem od ubisoftu, unity

na szczęście nie kupiłem.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Mi dziś przyszłą gra, chwile pograłem bo musiałem wyjść z domu, można fps zmienić na 30 lub 60

Ja mając wszystko włączone na full, jedynie synchronizacja pionowa wyłączona to zawsze wyłączam bo powoduje spadek fps, ale tak to wszystko włączone na full wygładzanie x8 msaa i fps ustawiony na 30 stałych mam.

Ale jeszcze muszę po testować, te ustawienia.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...