Skocz do zawartości

Recommended Posts

@up&2xup, przecież w pasjansie i saperze  nie robi to różnicy %-)

 

 

Nazywasz LC odpustowym chłodzeniem, a jako grill od wentyli masz znaczek Audi ? Może faktycznie odpuść sobie to forum... 

Ja bym tu jeszcze te "widły" za monitorem dorzucił...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

may I ask...? 
 
pytanie do autora... do czego ma ten komputer służyć bo kilka podzespołów mi się gryzie z rozsądkiem.. X79 + 4820K + 16GB + WD Red... jeśli w planach 32 lub więcej i prędzej 32GB to wydajniej byłoby kupić 4790/4770/3770... a jeśli pod 64-128GB to używanego 4930/3930... te procki 4820/3820 to dla mnie jakaś kpina na tę podstawkę...
 

Marek komp słabo złożony - proc najlepszy na lga 2011 do 1,5tys bo sześciordzeniwego się nie opyla bo i tak nic z niego, plyta 1! w rankingu plyt na lga 2011, ram 2x8gb Kingstona - zostało jeszcze 6 slotów( dlatego wolałem na 2011) 

 
dla mnie bezsensowne jest kupowanie 4820k dla 64GB a nie 4930k... (chociaż wolałbym 4960X ale cena rozbraja na łopatki więc w tym przypadku ten procek jest najgorszym wyborem stosunku jakość/cena)... jedyna opcja to że wybrałeś taki zestaw to robienie serwera jakiegoś lub renderfarmy gdzie ten komputer będzie służył za trzymanie ramu (ale to odpada głównie przez wsadzenie tutaj r9-290) więc nie wiem do jakich celów został stworzony ten komputer... ani do grafiki (gpu od ATI), ani jako serwer (komponenty), ani do gier (tam 8GB jest na wyrost)...
 
may I ask... FOR WHAT?  
 

monitor supe mozna patrzec z kazdej strony i obraz jak na zdjęciu

 
skoro uważasz, że na tym cacku masz obraz jak na zdjęciu to polecam udać się do mnie ze swoim monitorem i porównać ze skalibrowanym Eizo... to samo zdjęcie odpalimy na obu + odbitkę 30x40cm przystawimy przed monitorami... jeśli Twój monitor faktycznie będzie taki cudny to zrobię Ci kalibrację + dorzucę 300zł w gratisie a samemu swój monitor na następny dzień wrzucę na allegro i kupię tego co Ty masz.. 

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Po to, żeby kolejny chwalipięta dwa razy się zastanowił, zanim zacznie się produkować - oczywistą rzeczą jest, że na forum pełnym entuzjastów nikt nie będzie się podniecał samym faktem wydania sporej kasy. Osobiście mam większy szacunek do kogoś, kto nie mając funduszy, ładnie ułoży kable w budzie za 20 zł, niż do kogoś, kto mając pieniądze, wydaje je bez głowy.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Po to, żeby kolejny chwalipięta dwa razy się zastanowił, zanim zacznie się produkować - oczywistą rzeczą jest, że na forum pełnym entuzjastów nikt nie będzie się podniecał samym faktem wydania sporej kasy. Osobiście mam większy szacunek do kogoś, kto nie mając funduszy, ładnie ułoży kable w budzie za 20 zł, niż do kogoś, kto mając pieniądze, wydaje je bez głowy.

 

'True story' http://emoty.blox.pl/resource/Great.gif

Link to post
Share on other sites

Ja bym tam widzial jeszce glosniki przymocowane po obydwi stronach skrzyni + obwiesil to wszystko ledami nadalo by to wyrazistosci tego buildu.

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...