Skocz do zawartości

Przesiadka z Lumii 520


Recommended Posts

Witam,

Poszukuję jakiegoś dobrego zamiennika Lumii 520.
Telefon musi posiadać dobry aparat najlepiej z lampą błyskową. Musi być wydajny przynajmniej na tyle na ile wydajna była Lumia. Zależy mi też na dużym wyświetlaczu, ale musi być on dobrej jakości. Nie chcę widzieć pikseli.

Cena w jaką chciałbym uderzyć to coś około 600zł.
Na chwilę obecną myślę o HTC One X
Co polecacie? Chyba, że aktualnie na rynku nie ma w tej cenie nic lepszego od Lumii.

Edit:

Oczywiście w grę jak najbardziej wchodzą modele używane.

Edytowane przez Spirit
Link to post
Share on other sites

To już zależy. Wiadomo, że nowszy, to będzie lepszy. Lepsza rodzielczość, aparat, wydajniejszy i większy ekran. Ale widać to też w cenie. S3 za 600 zł a S4 już 1000. Zależy czy potrzeba Ci telefon za taką cenę :D

No zgadza się. Czy potrzeba... Nie potrzeba. Ale telefony zmieniam na tyle rzadko, że jak już zmieniam to lubię zmienić na coś wyraźnie lepszego. Poza tym będę polował na okazję, na pewno nie wyrzucę 1000zł na telefon ;).

 

 

Może warto polować na Lumie 1320. Jeśli nie przeszkadza Ci 6 calowy wyświetlacz to dobry wybór;)

Przeszkadzać nie przeszkadza. Tylko, że jeżeli mam wybierać między 5 a 6 cali to wybiorę ten, który ma wyższą rozdzielczość. W tym wypadku S4.

 

 

Link to post
Share on other sites

Miałem S4 - jakość wykonania kiepska, tworzywo to recyklingowane reklamówki i butelki PET. Powolny, zacinający sie, mulący.

 

Przesiadłem sie na 2x tańsza Lumię 720 i jest lepiej wykonana, z lepszych materiałów, szybsza, płynniejsza. :) A jak dostałem służbową L920 to dopiero wypas. :)

 

Jedno jest pewne - po paru latach z Androidem - na 100% nie wrócę do niego. Na dziś prywatna L720 i służbowa L920 mi wystarczą - może końcem roku coś nowego kupię - ALE - na 1000% będzie to Windows Phone. 

 

Czy Lumia? Nie wiem, HTC One M8 z Windows phone świetnie sie zapowiada i o 20% dłużej pracuje niż wersja na Androidzie :) no i czekam na Lumię 830.

 

Lumia 1320 to bardzo fany sprzęt - za tącenę nic lepszego nie kupimy - jak chcemy mieć duży ekran.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Wyraźnie lepsze - testerzy twierdzili, ze jest to jeden z najlepszych telefonów 5 Mega Pikselowy - i jeden najlepszych aparatów w tej cenie. Nokia zamiast "pakować" niepotrzebne Mega Piksele w L1320 zastosowała bardzo dobrą matrycę.

 

Oczywiście nalezy brac pod uwagę, ze jest to sprzęt budżetowy :) - ale jakość jest naprawdę dobra. W stosunku to L520 mamy znaczą różnice na plus.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...