Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale jaja, takie drużyny jak Heat, Pacers i Thunder się nie dostały, a Boston z chłopakami prawie jak z łapanki jest ; - ) Co prawda Thunder grało bez Durant`a ale mimo wszystko nadal był to mocny skład. Ciekawi mnie jak daleko GSW zajdzie. Albo Mavs z Rondo bo on chyba się tam totalnie nie odnajduje. Lubi drygować na boisku i ustawiać akcję, a Mavs gra inną koszykówkę. Finał Spurs vs Cavs?

Link to post
Share on other sites

No way. Dziadki z Ostróg nie wyjdą poza pierwszą, max drugą rundę :P

Co wyprawiał Westbrook pod koniec to ludzkie pojecie przechodzi, a i tak było za mało.

Brak OKC czy Heat to mała niespodzianka w porównaniu do pierwszego miejsca Hawks na wschodzie. Mogą namieszać. Obok Cavs główny kandydat do finalisty ze wschodu.

Na zachodzie dla mnie finalista może być tylko jeden - GSW. Chętnie ich zobaczę w pojedynku o pierścienie przeciwko Czarodziejom lub co bardziej prawdopodobne Kawalerzystom.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

No i prawie druga runda. Mam nadzieję, że w nocy wygrają Clippers i spotkają się z Houston. Po drugiej stronie licze na to, że Wizards pokonają Atlantę i spotkają się w półfinale z Cleveland. A Cleveland (dzięki, Olynyk) jest pozbawione Love`a i kto wie co może się zdarzyć... polski orzeł w finałach NBA.

Link to post
Share on other sites

Panowie Starsi ze Spurs poza turniejem. Clippers jako zwycięscy najbardziej emocjonującego pojedynku w pierwszej rundzie.

Ostrogom nie kibicowałem, tak jak z resztą nie jestem za Clippers. Z tej dwójki jednak wolę CP3 i spółkę. Z resztą ich tegoroczna przygoda moim zdaniem może się zakończyć na Houston, którzy po kontuzji KLove'a są głównymi kandydatami do tytułu. 

 

Po drugiej stronie Stanów bardzo dobrze radzą sobie Czarodzieje. Już wyłapali jedno zwycięstwo w drugiej rundzie, pozbawiając Atlantę przewagi parkietu. Oby tak dalej. Chętnie zobaczę Cavs vs. Wiz w finale wschodu.

Link to post
Share on other sites

Jak masz talent to nie przepuszczaj takiej okazji na karierę sportową i dobre pieniądze. Chyba nie chcesz skończyć tragicznie... np. jako ekonomista, bankier czy inny pospolity złodziej?

 

Ja w poniedziałek na koszu miałem za zadanie latać za takim 193-195cm i 25lat... jeszcze dzisiaj czuję w kościach zew starości.

 

W NBA ostatnie dni pod znakiem znaczących kontuzji... Clippers bez Paul`a i od razu przerąbali. Wizards bez Wall`a to samo. Na szczęście Wall wraca na mecz nr 3, mam nadzieję zobaczyć Wizards i Marcina przynajmniej w półfinale.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kontuzje to nie tylko playoffy, ale też przede wszystkim sezon. Moi Lakers jeszcze przed rozpoczęciem sezonu stracili Randle'a i Nasha. Kobe dołączył w trakcie sezonu. Mało które drużyna mniej więcej ciągle gra w najmocniejszej opcji.

 

Playoffy to jeszcze wspomniany wcześniej Love. Cavs mogą przez to mieć spore problemy w przypadku słabszych meczy Jamesa lub Kyrie.

 

Bardzo ciekawie się drabinka układa - pełno remisów. Pewnie się ze mną zgodzicie, że każda z tych drużyn ma realne szanse na tytuł, a wyniki nie są wielkim zaskoczeniem.

http://i.imgur.com/8Jgd0oB.png

Link to post
Share on other sites

Trzymam kciuki za GSW ale z drugiej strony moim zdaniem to zespół, który jak jest na "fali" w sezonie to jedzie ostro ale w playoffs, gdzie gra się nieco inaczej i pod zupełnie innym ciśnieniem może dać ciała. Mogą przerąbać z MEM, a wtedy MEM spotka się w półfinale z HOU jak CP3 szybko nie wróci bo te dwa wielkie bizony (Griffin/Jordan) bez dobrego PG sobie nie poradzą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Mogą przerąbać z MEM, a wtedy MEM spotka się w półfinale z HOU jak CP3 szybko nie wróci bo te dwa wielkie bizony (Griffin/Jordan) bez dobrego PG sobie nie poradzą.

 

Taaa Griffin szczegółnie pokazał to w pierwszym meczu z Rakietami gdzie zanotował TD i miał 13 asyst. Aczkolwiek nie przeczę, że bez Paula Clippersom bedzie baaardzo ciężko awansować dalej.

Link to post
Share on other sites

Jak masz talent to nie przepuszczaj takiej okazji na karierę sportową i dobre pieniądze.

 

Nie mam w sumie nic do stracenia, a zawsze będzie to jakieś nowe doświadczenie i tak. :P

 

Ja w poniedziałek na koszu miałem za zadanie latać za takim 193-195cm i 25lat... jeszcze dzisiaj czuję w kościach zew starości.

 

Mój kumpel obecnie ma jakieś 174 cm wzrostu, a goście po 190 - 200 cm przecierają oczy ze zdumienia, bo nie mogą go upilnować. Nadrabia szybkością i wyskokiem.  

U mnie ostatnio baaaaaaardzo słabym punktem były rzuty, ale odkąd zacząłem próbować z rzutem na jedno tempo, jest coraz lepiej. :->

Link to post
Share on other sites

 

 

Taaa Griffin szczegółnie pokazał to w pierwszym meczu z Rakietami gdzie zanotował TD i miał 13 asyst. Aczkolwiek nie przeczę, że bez Paula Clippersom bedzie baaardzo ciężko awansować dalej.

 

Masz rację, faktycznie jemu nieźle poszło. Ale co by nie mówić lepsze wykorzystanie wszystkich bizonów na boichu jest jak CP3 dryguje grą i straszy rzutem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

To znowu ja. :->

Ostatnio rozglądam się za nowymi butami, jako, że stare wyglądają tak (dziura po kopnięciu w słup od siatki po nietrafionym rzucie): %-)

 

 

 

11289359_716331608477565_261779832818319

 

 

 

Szukam czegoś w budżecie 200 - 300 zł, ale albo niewygodne, albo nie ma rozmiaru, albo cena kosmos. :/

Znacie coś godnego polecenia?

Link to post
Share on other sites

https://www.urbancity.pl/p/basketball/p-1/r-15/o-n

 

Możesz poszukać czegoś dla siebie, fajne promocje nieraz mają i czasami wysyłka zero złotych. Jeżeli nie pasuje Ci to, iż jest to przez neta to zawsze możesz poszukać u siebie podobnych modeli i sprawdzić rozmiarówkę ;) Ja kupując buty przez neta nigdy się nie naciąłem. Polecam również sklep koszykarza, worldbox, chmielna 20(ale tu już trochę więcej zapłacisz) oraz ataf shop.

Link to post
Share on other sites

Tycha, jeżeli się nie spóźniłem to polecam Kobasy VII - tanie i po kilku rozgrywkach robią się baaaardzo wygodne. Na początku wydają się sztywne, ale po czasie idealnie się dostosowują do stopy. Chyba, że szukasz czegoś za kostkę... to już trzeba szukać promo na Jordany moim zdaniem. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Bardzo ładne i wyglądają na solidne :)
Mam nadzieję, że będziesz zadowolony!

 

Ostatnio przeglądałem sklepy, żeby może kupić wymarzone Jordany VI w kolorze Black/Infrared, ale ceny są masakryczne... jestem posiadaczem takich, lecz w kolorze białym, kupione cztery lata temu, dobre kilka stówek taniej, oryginalne. Nie wiem co się stało z tymi cenami....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...