Skocz do zawartości

Superlux HD681 EVO działa jedna słuchawka


Recommended Posts

Witam. Moim problemem jest to, że w sluchawkach podanych w tytule działa tylko lewa słuchawka. Prawa jedynie działa jak kabel jest dobrze ułożony, ale nie będe chyba trzymał przez kilka godzin kabla. To jest naprawde denerwujące. Myślę, że uszkodzony jest Jack przy samych słuchawkach. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Czyli rozebrać i naprawa domowa a nie żadne serwisy rozumiem w zupełności wystarczyły?
I jeszcze jedno pytanie, czy z kartą dziwiękową Asus Xonar DG będą lepsze słuchawki AKG K511 lub K514 MK II? Bardzo mnie zainteresowały.

Edytowane przez -Wolfie-
Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli rozebrać i naprawa domowa a nie żadne serwisy rozumiem w zupełności wystarczyły?

tak

 

 

I jeszcze jedno pytanie, czy z kartą dziwiękową Asus Xonar DG będą lepsze słuchawki AKG K511 lub K514 MK II?

zdecydowanie lepiej AKG-514Mk2.

Link to post
Share on other sites

to następnym razem jaśniej się wyrażaj, bo z twego postu coś innego wynika, a które lepsze ? myślę, że większość wskazałoby właśnie Superluxy (Bas, separacja) ale takie AKG bym nie skreślał.Ot, taki nieco bardziej przestrzenny i detaliczniejszy charakter jak EVO.

Link to post
Share on other sites

Mam podobny problem, tylko u mnie dźwięk staje się płaski, zniekształcony, ogólnie nie do słuchania. Wystarczy, ze tylko poprawię przewód i już gra normalnie :) Zaczęło mi się to dziać miesiąc po kupnie, a przewód poprawiam już z 4 miesiące. Problem zaczął się pogłębiać, tak więc też będę musiał go naprawić. 

Jaki przewód polecacie?

Link to post
Share on other sites

A ja proponuje wam skorzystać z gwarancji póki możecie. Ja u siebie też myślałem, że kabelek padł. Jednak się okazało, że drut prowadzący sygnał z terminala, do którego przylutowany jest kabel, do cewki głośnika jakimś cudem się przerwał, a tego naprawić domowymi sposobami to bardzo ciężko.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...