Skocz do zawartości

Zasilacz do PC


Recommended Posts

Witam.Chciałbym zakupić zasilacz do mojego komputera:

-Intel Core i5 750

-ASUS P7P55D

-HD5870

-Pamięci 4GB Dual Channel (jeszcze ustalam)

-Samsung HD502HJ

Mam na oku jeden zasilacz:

-Corsair TX650W

Czy starczy on do mojego zestawu po OC?.Czy dalibyście rade wyliczyć ile każdy podzespół zabiera prądu?.Dziękuję za odpowiedź.POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Do tego zestawu wystarczą:

 

OCZ Fatal1ty 550W Modularny - http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=64603

 

BeQuiet 530W Pure Power - http://www.proline.pl/sklep.php?p=BQT+L7+530W

 

Czy chociażby:

 

OCZ StealthxStream 2 500W - http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=71984

 

Żeby nie było, to tylko przykłady. Inne, markowe 500W też sobie dadzą radę.

Link to post
Share on other sites

LOL. Nie dość, że ten Fatal1ty ma odpinane kable, do tego jest tańszy o 40 zł (od 550W), i pociągnie ten zestaw z palcem w... (nie ważne :D ), to jeszcze próbujesz wcisnąć do swojej budy Corsaira 650W (oczywiście, nie mówię, że to zła zasiłka) :o . No nic, jak chcesz, skoro zapas mocy kiedyś Ci się przyda, to czemu nie.

Link to post
Share on other sites

Shadowx rozumiem Ciebie.Odpinane kable bardzo przydały by mi się, ale Fatal1ty ma 3 lata gwarancji, a korsarz tak jak wspomniałem 5 lat!.Przez 5 lat raczej żadnych podzespołów nie będę zmieniał, raczej po tych 5 latach, więc 650W bedzie lepszym rozwiązaniem nawet dlatego, że gdy skończy się już gwarancja Corsaira i coś sie sypnie to to wymienie, bo już miałt te podzespoły 5 lat, a po 3 raczej będe mógł sie ugryźć w język jedynie.Te 40 zł wole już dać, a mieć dodatkowe 2 lata gwarancji.Jak jeszcze jakieś propozycje to prosze bardzo :o

Link to post
Share on other sites

No wiem, ale chyba nie rozumiecie.Między 550W Crosaira, a 650W jest o 28 zł drozszy.Nie wezme Fataal1ty, gdyz ma 3 latka gwarancji, co prawda ma odbinane kable co przydałoby mi sie, ale wole zamiast odpinanych kabli miec dodatkowe 2 lata gwarancji ;).

Link to post
Share on other sites

HX byłby dobry, jednak jego cena, o ile się nie mylę oscyluję gdzieś w granicach 450 zł. Autor ma do wydania 410 zł. Cóż, skoro TX650W jest droższy o 30 zł, od VX550W (a OCZ jednak odpada), to myślę, że możesz spokojnie go wziąć. Oba zasilacze, tak czy tak, mają bardzo mocną linię 12V.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...